Otomobil
Trend

2021 Geely Preface’in İlk Görselleri Paylaşıldı

2021 Geely Preface’in İlk Görselleri Paylaşıldı! Otomobil tutkunları tarafından meraklan beklenen 2021 Geely Preface’a ait ilk görüntüler ortaya çıktı. Geely Preface’in yıl sonuna kadar tanıtımı yapılması bekleniyor. Geely Preface Çinli üretici ve sahibi olduğu Volvo ortaklığı tarafından geliştirilen bir CMA platformu üstüne inşa edildi. Bu model ikinci Geely modeli olacak.

GEELY PREFACE RESMİ GÖRESELLERİ TANITILDI

Çinli otomotiv devi olan Geely, geçen sene Nisan ayında Geely Preface otomobilini konsept olarak görücüye göstermişti. Son olarak Geely, yeni çıkacak ve üretime hazır hale getirilen sedan modeline ait resmi fotoğrafları paylaştı.

Geely Preface, ilk olarak dış tasarımıyla görücüye çıkmış oldu. Geely Preface’in yıl sonuna kadar üretime hazır hale gelmesi bekleniyor. Bu da otomobil tutkunlarını heyecanlandıran bir gelişme oldu.

geely preface
2021 Geely Preface'in İlk Görselleri Paylaşıldı 5

Çinli üretici olan şirket aynı zamanda Volvo’nun da sahibi. Volvo’nun da katkılarıyla Compact Modular Architecture (CMA) platformunu da geliştirmişti. Geely Preface, Xing Yue isimli marka crossover modeli aracından sonra bu platforma üzerine inşa edilecek ikinci otomobil olmayı bekliyor.

Geely Preface’in üretime versiyonu nasıl peki? Üretim versiyonunda eskilere göre daha fazla geleneksel çözümlere başvrulduğu görülüyor. Peki neler değişmiş? Örnek verilecek olunursa, konseptteki geriye doğru açılan kapılar artık yok, yanlardaki kameralar da artık yok. Kamera yerini, standart aynalar ve pop-up kapı kollarının yerini de normal kapı kolları almış durumda. Ayrıca konseptteki ön-arka tampon ve aydınlatmaların tasarımı da farklı bir hal almış.

MOTORA AİT ÖZELLİKLER HENÜZ PAYLAŞILMADI

Geely Preface’a ait motor özellikleri ve diğer teknik özellikleri henüz Çinli firma tarafından tanıtılmadı. Bunların da önümüzdeki zaman içerisinde açıklanması bekleniyor. Aynı şekilde 2.0 litre dört silindirli turbo benzinli ünitenin yelpazede yer alması kesinleşmiş olduğu iddialar arasında.

Yine ek olarak CMA platformu sebebiyle elektrikli modellerin de üretimi söz konusu olan iddialara arasında.daha sonra Geely Preface’in Çin’deki Hangzhou Bay fabrikasında üretilecek. Araç öncelikle Çin pazarında ve daha sonra küresel pazarlarda satışa sunulacak.

2021 Geely Preface’in İlk Görselleri Paylaşıldı

Geely Preface’a ait fotoğraflar da belli oldu.

geely preface
2021 Geely Preface'in İlk Görselleri Paylaşıldı 6
geely preface
2021 Geely Preface'in İlk Görselleri Paylaşıldı 7

2021 Geely Preface'in İlk Görselleri Paylaşıldı

2021 Geely Preface'in İlk Görselleri Paylaşıldı

2021 Geely Preface'in İlk Görselleri Paylaşıldı

2021 Geely Preface'in İlk Görselleri Paylaşıldı! Geely Preface ne zaman çıkacak? Çinli otomotiv devi firma tanıtımı yaptı

User Rating: Be the first one !

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu