OyunlarPC Oyunları

8. yılında olan CS: GO güncellemeleri nelerdir?

8. yılında olan CS: GO güncellemeleri nelerdir? Hepimizin severek oynadığı Counter Strik (CS), oyunun en iyi yenilik ve özelliklerinin bir yerde toplandığı CS:GO oyunu 8. Yaşına girdi. CS:GO, çıktığı zamandan itibaren büyük beğeniyle oynandı. CSG: GO oyunu Steam’da en çok anlık oyuncuya sahip olan sitelerden biri oldu.

2012 yılında Hidden Path tarafından yapımı üstlenen oyun önceleri pek beğenilmedi fakat oyunun yaptığı güncelleme ve yenilikler oyunun daha fazla beğenilmesine neden oldu. Şu anda milyonlarca oyuncu tarafından bir oyun haline geldi.

cs go
8. yılında olan CS: GO güncellemeleri nelerdir? 3

CS: GO YENİ GÜNCELLEME GETİRİLDİ

Büyük beğeniye sahip olan CS: GO oyuncularına özel 8 .yılına özel güncelleme getirildi.

Counter Strik: Global Offensive oyunun kısaltılışı olan CS:Go oyunu 8.yılına özel güncelleme paketin yayınladı. Merakla beklenen güncelleme oyuncuları pek tatmin etmişe benzemiyor. Güncellemede büyük yeniliklerin yapılması bekleniyordu.

8. Yılında Olan CS: GO Güncellemeleri Nelerdir?

Rekabetçi maç eşleştirmesi küresel çapta değil bölgesel çapta olacak, böylece sürekli farklı ülkelerdeki oyuncularla oyun oynamayacağız.

Oyun sonunda gösterilen skor tablosunda hangi oyuncuların lobi ile bağlandığını görebileceğiz.

Yerel sunucuların adresleri bağlı oyuncu bulunduğunda değiştirilemeyecek. Bir sunucu içerisinden diğer sunuculara geçiş yapılmasını sağlayan özellik “rcon_connected_clients_allow” ile kapatılabilecek.

Bunların dışına sunucu tarafında bazı hatalar giderilmiş. Bizler yeni bir operasyon gibi yenilikler bekliyorken sunucu taraflı hata çözümlerinin karşımıza çıkması biraz hayal kırıklığı yarattı.

Sekizinci yıl dönümü güncellemesi, yerel sunucu üzerinden oyun oynayanların karşılaştığı bazı sorunları çözüyor.

8. yılında olan CS: GO güncellemeleri nelerdir?

8. yılında olan CS: GO güncellemeleri nelerdir?

8. yılında olan CS: GO güncellemeleri nelerdir?

8. yılında olan CS: GO güncellemeleri nelerdir? Milyonlarca oyuncunun oynadığı CS GO yeni güncelleme geldi. CS GO güncelleme indir

User Rating: Be the first one !

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu