Bilgi
Trend

Alkol fiyatları kadar oldu? Zamlı alkol fiyatları listesi

Alkol fiyatları ne kadar oldu? İşte zamlı alkol fiyatları listesi… Son dönemlerde artan kur ile birlikte çoğu tüketim ürünlerine zam geliyor. 2021 senesinde alkol fiyatlarına zam olacak mı sorusu merak edilirken beklenen zam açıklaması geldi.

Alkol fiyatları kadar oldu? Zamlı alkol fiyatları listesi

Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, yaptığı bir paylaşımda bugün itibariyle alkole zam yapıldığını ifade etti. Alkol tüketenler “2021 alkol fiyatları listesli” ve “Alkol fiyatları ne kadar?” sorularını aramaya başladı.

Alkol severlere bugün üzücü haber geldi. 2021’nin son dönemlerine girilirken, artan kur sebebiyle birçok ürüne zam yapılmaya devam ediliyor. Sigara ve alkol zamlarının ne zaman yapılacağı merak ediliyordu. Geçtiğimiz aylarda sigaraya zam yapılmıştı.

ALKOLE ZAM AÇIKLAMASI YAPILDI

Bugün de beklenen açıklama geldi ve alkole zam yapıldığı açıklandı. Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, bugün yaptığı bir açıklamada alkole zam yapıldığını söyledi. Yeni zamlı alkol fiyatlarının listesini paylaşan Aybaş, “Alkol zammı hayırlı olsun” diyerek şunları söyledi: “İthal ürünlerde zam geçişi diğer firmaların ithal ürünlerine de önümüzdeki günlerde zam geçişi bekleniyor. Umarım gelmez”

Alkol fiyatları kadar oldu? Zamlı alkol fiyatları listesi
Alkol fiyatları kadar oldu? Zamlı alkol fiyatları listesi

Alko tüketenler ise zam haberi sonrası hangi alkole ne kadar zam yapıldığını merak etti ve google’da aramalara başladı. Bizler de sizlere yeni zamlı alkol fiyat listesini paylaşıyoruz. Alkol fiyatlarına en son 202 Aralık enflasyon oranının belli olmasıyla birlikte zam yapılmıştı. Türkiye’nin 2020 yıllık enflasyon artışı yüzde 12,18 olarak ortaya çıkmıştı.

Teker Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş’ın paylaştığı listeye göre, bira fiyatlarında 2-2.5 liralık bir zam görülüyor.

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu