Apple AirPods 3’ün çıkış tarihi ortaya çıktı?

Apple AirPods 3’ün çıkış tarihi ortaya çıktı! Uzun süredir meraklıları tarafından beklenen Apple AirPods 3’ün ne zaman çıkacağı ile ilgili iddialar ortaya çıktı. Ortaya atılan iddiaların kaynağı ise Apple’ın üretim zincirindeki firmalar… Açıklanan bilgilere göre Apple AirPods 3’ü biraz daha fazla bekleyeceğiz.

Apple AirPods 3’ün Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Digitimes’ın bir iddiasına göre, Apple yeni kablosuz kulaklık olan AirPods 3’ün 2021 yılının ilk çeyreğinde çıkacağını ifade etti. AirPods 3’ün 2021 yılının Mart ayında satışa sunulması planlandığı iddia edildi. Böylece merakla beklenen Apple AirPods 3 ile ilgili bilgiler de yavaş yavaş netleşmeye başlıyor.

apple airpods 3

Öncesinden de Apple ile ilgili bilgi sızıntıları meselesinde önemli isimler arasında olan Ming-Chi Kuo tarafından yeni AirPods modelinin 2020 senesinde piyasaya sunulmasının beklenmediği açıklanmıştı.

MİNG-CHİ KUO’NUN AİRPODS 3 İDDİALARI

Apple’ın çalışmaları ve ürünleri konusunda uzun yıllardır doğruluk payı yüksek iddiaları ortaya atan Ming-Chi Kuo, Apple’ın AirPods 3 modelinin tasarımının AirPods Pro ile benzerlik göstereceği iddiasında bulundu.

Her ne kadar tasarım konusunda benzerlik olması bekleniyorsa da, Pro modelinde var olan aktif gürültü giderme teknolojisi olmayacak gibi görünüyor. Bu nedenle aradaki benzerlik, sadece görüntü ile sınırlı kalabilir. Şu an için bu konudaki bilgiler bu yönde şekilleniyor.

Ayrıca belirtmek gerekirse; yeni AirPods modelinin, en çok tasarım konusundaki değişikler ile dikkat çekeceğini ifade etmek mümkün. Şu ana kadar ortaya atılan iddialardan anlaşıldığı üzere Apple, AirPods tasarımını AirPods Pro tasarımına benzeyen bir hale getirecek. Aynı şekilde iki model arasında sadece teknik özellik farkı olacağı aktarılıyor.

Apple AirPods 3’ün çıkış tarihi ortaya çıktı

Yorum yapın