PC OyunlarıOyunlarPlayStation
Trend

Call Of Duty’nin yeni oyunu: Black Ops: Cold War

Call Of Duty’nin yeni oyun videosu tanıtıldı. Call Of Duty’nin yeni oyunu: Black Ops: Cold War

Call Of Duty’nin yeni oyunu: Black Ops: Cold War

Activison, Call Of Duty’nin yeni oyununun videosunu tanıttı. Video youtube kanalından yayınlandı. Yayınlanan videoda oyunun detayları da netleşmeye başladı. Oyunda, Rusya ve ABD arasından yaşanan gerçek olaylar var. Call Of Duty’nin yeni oyunu 26 Ağustos’ta duyurulacak.

Oyun dünyasının başarılı yapımcıları arasında olan Activison, her yıl yeni bir oyun çıkaracaklarını duyurmuştu. Bu müjde oyun severleri heyecanlandırmış ve sevindirmişti. Geçtiğimiz yıl Call Of Duty: Modern Warfare piyasaya sürülmüştü ve oyun büyük beğeni almıştı.

call of duty
Call Of Duty’nin yeni oyunu: Black Ops: Cold War 3

CALL OF DUTY: WARZONE BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Daha sonra Activision, Call of Duty: Warzone isimli ücretsiz bir oyun daha yayınladı. Oyun battle royale deneyimi sunuyordu. Telefondan da oynanılıyordu. Ve oyun yaklaşık olarak 75 milyon kişi tarafından indirildi.

YENİ OYUNUN VİDEOSU TANITILDI: Call Of Duty Black Ops: Cold War

Activision, youtube kanalı üzerinden Call Of Duty’nin yeni oyununu yayınladı. Yayınlanan videoda oyunla ilgili bilgiler de netleşmeye başladı. Buna göre oyunda ABD ve Rusya arasında tarihte yaşanan olaylar yer alacak. Videoda oyun başlığında “Know Your History” yani Geçmişini Bil sözü yer alıyor. Serinin 17. Oyunu olan Call Of Duty: Black Ops: Cold War merakla bekleniyor.

ABD VE RUSYA ARASINDAKİ GERİLİME ŞAHİT OLACAĞIZ

Oyunda ABD ve Rusya arasında tarihte yaşanan Soğuk Savaş yıllarına dair olayların yer alması bekleniyor. Yani oyunda ABD ve Rusya arasında yaşanan gerilimlere şahit etmemiz bekleniyor.

Yayınlanan video eski bir KGB ajanı olan Yuri Bezmenov’un görüntüleriyle başlıyor. Görüntülerde “Perseus” kod adlı bir casustan ve bu casusun ABD’yi yıkma planlarından bahsediliyor. Bu casus, tahmin edilebileceği üzere Sovyet Rusya için çalışıyor.

Oyunun yeni detayları 26 Ağustos’ta duyurulacak. Oyunun çıkış tarihiyle ilgili henüz net bir bilgi yok.

Call Of Duty’nin yeni oyunu: Black Ops: Cold War

Call Of Duty’nin yeni oyunu: Black Ops: Cold War

Call Of Duty’nin yeni oyunu: Black Ops: Cold War

Call Of Duty’nin yeni oyunu: Black Ops: Cold War. Call of Duty'nin yeni oyun videosu tanıtıldı. Call of Duty Cold War ne zaman çıkacak?

User Rating: 4.45 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu