Kripto Para Haberleri
Trend

Chz Coin Nedir Ne İşe Yarar?

Chz Coin Nedir Ne İşe Yarar? Kripto para kelimesi artık günümüzde en çok duyduğumuz kelimelerin arasında yer alıyor. Kripto para dünyasında yaşanan gelişmeler ve Elon Musk tarafından atılan tweetlerin ardından birçok insanın kripto para dünyasına girmeye sebep oldu. Kimileri çok iyi para kazanırken kimileri de çok para kaybı yaşamakta. Risklerin ve belirsizliklerin çokça olduğu bu borsada Bitcoin başta olmak üzere birçok alt coin de yakından takip ediliyor. Bunlardan birisi de CHZ kısaltmasıyla yazılan Chiliz adlı kripto para geliyor. Peki Chz Coin Nedir Ne İşe Yarar? CHZ coini güvenli mi? CHZ fiyat ne kadar? Bu gibi soruları yanıtlayacağız.

Chz Coin Nedir Ne İşe Yarar?

Son dönemde alt coinlerin yükselişte olduğu bir dönem yaşanıyor. Bunlardan biri de Chiliz (CHZ) oldu. CHZ hakkında da insanlar araştırmalar yapmaya haberler okumaya başladı.

Chz Coin Nedir Ne İşe Yarar?
Chz Coin Nedir Ne İşe Yarar?

CHZ coini, spor ve e-spor dünyasında çok yaygın olarak kullanılan kripto paradır.. Alexandre Dreyfus ve arkadaşları tarafından 14 Şubat 2018 senesinde kripto para piyasasına sürülmüştür. CHZ, Socios.com platformunun hizmet token’ı olarak kullanılıyor. Ethereum ağı üzerinde oluşturulan ve bir ERC-20 token’ı olan Chiliz (CHZ), spor ve eğlence kuruluşlarına, izleyicileriyle etkileşim sağlamaları ve onlardan para kazanmalarına yardımcı olmak adına blockchain tabanlı araçlar sunuyor.

Socios ve Chiliz ekibi birçok önde gelen spor kulübü ile ortaklıklar imzalayıp, taraftarların Chiliz Coin kullanımı sayesinde takımlarının aldıkları kararlarda söz sahibi olabilmesini hedeflemektedir.

CHZ VE GALATASARAY ORTAKLIĞI

CHZ Coin hakkında çok fazla yorumlar da var. Chiliz, Galatasaray takımı ile yaptığı ortaklık sonrası sesini duyursa da daha öncesinde İtalyan devi Juventus ile de yapılan anlaşma projenin dünya çapında dikkat çekmesini neden olmuştu. Kripto para dünyasında her şeyin pazarlama ve kullanım alanına bağlı olduğu düşünülecek olursa, CHZ ilerleyen senelerde değer kazanmaya devam edebilir gibi görünüyor. (Bu bir yatırım tavsiyesi değildir)

CHZ Fiyatı Ne Kadar?

Bu yazıyı yazdığımız süre içerisinde 1 CHZ $ 0,535436 civarında seyrediyor. CHZ’nin piyasa değeri şu an için $3,01B (3.01 milyar dolar). Şu anlık arz ise 5,59B civarında. Toplam arz 8,89B.

Chz Coin Nedir Ne İşe Yarar?

Chz Coin Nedir Ne İşe Yarar?

Chz Coin Nedir Ne İşe Yarar?

Chz Coin Nedir Ne İşe Yarar? Chiliz (CHZ) kaç dolar? Kripto para haberleri... CHZ coini nereden alınır? Son dakika coin haberleri...

User Rating: 4.3 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu