Sosyal Medya
Trend

Dailymotion ile nasıl para kazanılır?

Dailymotion ile Nasıl Para Kazanılır? Gelişen teknoloji ve sosyal medya ile birlikte aynı zamanda bu alanda para kazanmak da mümkün hale geliyor. Sosyal medya yoluyla para kazanmanın birçok yolu var. Bunlardan bir tanesi de Dailymotion’dur. Peki dailymotion ile nasıl para kazanılır?

Dailymotion bir sosyal medya platformudur. Genel olarak kullanıcılar buraya video paylaşımı yapar. Dailymotion’a video yükleyerek sizler de para kazanabilirsiniz.

dailymotion app for windows 10 pic1
Dailymotion ile nasıl para kazanılır? 3

DAİLYMOTİON PARA KAZANMA YÖNTEMİ

Dailymotion bir video paylaşım platformudur. Kullanıcılar buraya yükledikleri videoları aynı zamanda sosyal medya hesaplarından da paylaşarak daha fazla izlenmesini sağlayabilir. İzlenen videolar sizlere belirli bir zamandan ve kuralları yerine getirdikten sonra para kazandırmaya başlar. Dailymotion’a banka hesap bilgilerinizi girerek paranızı hesabınıza çekebilirsiniz. Aynı zamanda kendi sitenizin reklamını yaparak da para kazanma yöntemlerinizi arttırabilirsiniz.

Çoğu sosyal medya platformu gibi başta Youtube olmak üzere, dailymotion da videolar sayesinde sizlere para kazandırabilir. Videolardaki reklamların görüntülenmesi sizlere para olarak geri dönüş yapacaktır. Ödemeler genelde dolar olarak ve ayın başında yapılır. Sitenizi buraya entegre edebilir ve siteniz üzerinden de para kazanabilirsiniz.

Birçok şirket veya marka, videolar yoluyla para kazanmaktadır. İzlenen her video ve tıklanan her reklam sizlere belirli miktarlarda para olarak dönmektedir. Aslında sosyal medya platformlarında para kazanmak çok da zor olmayan bir yol.

KANAL AÇARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Dailymotion’da para kazanmak için öncelikle bir kanal açmanız gerekiyor. Peki kanal açarken nelere dikkat edilmelidir? İşte o kurallar nelerdir bakalım;

-Tüm bilgiler doğru ve eksiksiz olmalı

-Kanalınız belirli bir kategoriye hizmet vermelidir(Öneri)

-Kanal adı ve etiket kısmı kanalınız ile ilgili ve çekici olmalıdır

-Kanal URL’si (Link) iyice düşünülmeli çünkü bir kere seçme hakkınız bulunuyor

-Kanal dili ve kanal ülkesi yüklenecek dile göre belirlenmeli

-Kanalınızın sosyal medya hesapları olması gerekli (Daha fazla izlenme için)

-Kanalınızın manşeti ve profil fotoğrafı dikkat çekici olmalı

-Yüklediğiniz videolar size olmalı ait ve özgün olmalı. Başkalarının videosunu kullandığınız taktirde para kazanmanız kolay olmayacaktır.

Dailymotion ile nasıl para kazanılır?

Dailymotion ile nasıl para kazanılır?

Dailymotion ile nasıl para kazanılır?

Dailymotion ile nasıl para kazanılır? Dailymotion video yükleme nasıl yapılır? Dailymotion video izle

User Rating: 4.68 ( 3 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu