OyunlarPC Oyunları

Epic Games Ücretsiz Oyunları Nelerdir?

Epic Games Ücretsiz Oyunları Nelerdir? Her hafta olduğu bu hafta da Epic Games, milyonlarca üyesine yeni ücretsiz oyunlarını verecek. Epic Games’in hangi oyunları ücretsiz vereceği merak ediliyor.

Bilindiği üzere Epic Games, her hafta üyelerine bir ya da iki oyunu ücretsiz olarak veriyor. Üyeler, verilen oyunları kütüphanelerine ücretsiz bir şekilde indirebiliyor.

Epic Games, GTA 5 ve Battlefront II gibi çok oynana oyunları ücretsiz hale getirmesiyle tanındı. Epic Games geçtiğimiz hafta Void Bastards’ı üyelerine ücretsiz bir şekilde vermişti.

Epic Games Ücretsiz Oyunları Nelerdir?
Epic Games Ücretsiz Oyunları Nelerdir?

Epic Games Ücretsiz Oyunları Nelerdir?

Epic Games’in bu hafta vereceği ücretsiz oyun belli oldu. 25 Lira değerindeki tek oyunculu simülasyon oyununu olan Automachef, Epic Games tarafından üyelerine ücretsiz olacak. Oyunu oynayanlar mutfaklar tasarlıyor, makineleri programlıyor, aynı şekilde dâhiyane fikirlerini hayata geçirmek için araçlardan faydalanarak kaynak yönetimi becerilerini de ortaya çıkarabiliyor.

Automachef, Epic Games’ten Nasıl İndirilir?

Automachef oyunun nasıl indirilir? Automachef oyunu 26 Ağustos ile 2 Eylül tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde indirebilecek. Bu tarihler arasında kütüphanenize eklediğinizde sonsuza kadar Epic Games hesabınızda duracak.

Epic Games Ücretsiz Oyunları Nelerdir?
Epic Games Ücretsiz Oyunları Nelerdir?

Bundan dolayı giriş yaptığınız hesabın e-posta, kullanıcı adı, şifre gibi önemli bilgilerini unutmamanız çok önemli. Automachef oyununu ücretsiz şekilde yüklemek için buradan mağaza sayfasına ulaşıp sonrasında kütüphanenize kolaylıkla indirebilirsiniz.

OYUNUN DİLİ NE?

Automachef oyununun seslendirme dili İngilizce olarak yapılmıştır. Metin dili olarak Fransızca, Almanca, İspanyolca (İspanya), İtalyanca, Basitleştirilmiş Çince, Japonca, İngilizce desteğiyle de oynanabiliyor.

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu