Sosyal Medya
Trend

Facebook İp Adresi Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Facebook İp Adresi Bulma Yöntemleri Nelerdir? Hakaret eden birinin ip adresi nasıl bulunur? Facebook ip adresi veriyor mu? Facebooktan birinin ip adresi nasıl bulunur? Facebook İp Adresi Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Facebook İp Adresi Bulma

Facebook Ip Adresi Bulma
Facebook İp Adresi Bulma Yöntemleri Nelerdir? 3

Facebook’tan birinin ip adresini bulmak göründüğü gibi kolay değildir. Bunun için bir çok yöntemler mevcuttur. Ancak hakaret vb gibi işlemlerde ise yasal işlemler başlatarak hukuksal olarak karşı koyabilirsiniz. Savcılık gerekli gördüğünde ip adresinin tespiti için Facebook ip adresi talep edilir, bu ip adresi üzerinden internet sağlayıcısı tarafından hangi saat ve tarih aralığında bağlantı sağlandıysa o kullanıcıyı tespit ederek savcılığı bildirir ve adli süreç başlatılmış olur.

Facebook İp Adresi Bulan Programlar

Bunun için internette fazlasıyla programlar mevcut. Ancak kesinlikle kullanmayın hiçbiri gerçek değildir. Ayrıca bilgisayarınıza virüs girme ihtimalide yüksektir. Reklam amaçlı olarak sizden ücrette talep edilebilir.

Facebook İp Adresi Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Facebook İp Adresi Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Facebook İp Adresi Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Facebook İp Adresi Bulma Yöntemleri Nelerdir? Hakaret eden birinin ip adresi nasıl bulunur? Facebook ip adresi veriyor mu?

User Rating: 4.5 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu