Yazılım
Trend

Fifa 21 Demosu Çıkacak Mı? ⚽

Her yıl milyonlarca oyuncunun beklediği oyun olan Fifa, bu sene de merakla beklenen oyunların başında geliyor. Fifa 21 Demosu Çıkacak Mı? EA, Fifa 21’in demosu için resmi bir açıklama yaptı. Fifa 21 ne zaman çıkacak?

Fifa 21 Demosu Çıkacak Mı?

Fifa 21 ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Merakla beklenen Fifa 21’in demo hakkında önemli bir gelişme yaşandı. Fakat EA tarafından yapılan açıklama merakla bekleyen oyuncuların beklentilerini pek karşılamıyor.

FİFA 21’İN DEMOSU YAYINLANMAYACAK

EA, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bu yıl Fifa 21’in demo sürümünün yayınlanmayacağını açıkladı. Yapılan bu açıklama birçok oyuncu tarafından tepki çekti. Peki yapılan açıklamada bunun nedeni ne olarak gösterildi?

FİFA 21
Fifa 21 Demosu Çıkacak Mı? ⚽ 4

EA tarafından yapılan resmi açıklamada, FIFA 21 demo sürümünün yayınlanmamasının sebebi, yeni futbol oyununun geliştirici ekibinin yeni nesil oyun konsollarına odaklanmaları olarak gösteriliyor.

Görüldüğü kadarıyla EA, yeni futbol oyununun geliştirici ekibinin demo sürümü ile değil de bu zamanı Xbox Series S, Xbox Series X ve Playstation 5 için yayınlanacak yeni FIFA için harcamasını talep ediyor.

fifa 21 ne zaman 16 9 1599832285
Fifa 21 Demosu Çıkacak Mı? ⚽ 5

Buna ek olarak EA, attığı tweete göre 9 Ekim 2020 tarihine dikkat çekmiş oldu. Anlaşılan bu yıl yeni FIFA oyunu için demo değil de oynanış videoları satın alma kararında daha etkili bir konumda olacak.

FİFA 21 NE ZAMAN ÇIKACAK?

Açıklanan resmi bilgilere göre Fifa 21 öncelikle PS4 ve Xbox One’da çıkacak. Çıkış tarihi ise 9 Ekim 2020 olarak açıklandı. Ultimate alanlar ise 6 Ekim’de oynayabilecek.

Fifa 21 Demosu Çıkacak Mı?

Fifa 21 Demosu Çıkacak Mı?

Fifa 21 Demosu Çıkacak Mı?

Fifa 21 Demosu Çıkacak Mı? Fifa 21 ne zaman çıkacak? Fifa 21 fiyatı ne kadar? Fifa 21'in özellikleri neler olacak?

User Rating: 4.45 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu