Sosyal Medya
Trend

Flickr Nedir? Ne İşe Yarar?

Flickr Nedir? Ne İşe Yarar? Günümüz dünyasında birçoğumuzun zamanı artık dijital sosyalleşme ağlarında geçiyor. Bu platformlardan bir tanesi de Flickr’dır. Peki Flickr nedir? Ne işe yarar? Flickr, kullanıcılarına video ve fotoğraflarını ücretsiz bir şekilde saklama hizmet sunar. Yahoo tarafından satın alındıktan sonra hizmet sunmaya başlayan Flickr’ın bugün 90 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. Oldukça zengin içeriklere sahip olan Flickr’de birçok fotoğraf ve videonuzu güvenli ve kolay bir şekilde saklayabilirsiniz.

flickr nedir flickr telefonda nasil kullanilir
Flickr Nedir? Ne İşe Yarar? 4

FLİCKR NASIL KULLANILIR?

Flickr bir web sitesi ve bir sosyal ağ platformu olduğu için öncelikle size ait bir mail adresiyle kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra yakın arkadaşlarınızı bulabilir ve video ve fotoğraf paylaşımı yapabilirsiniz. Flickr, kullanıcılarına geniş bir depolama hizmet sunmaktadır.

Ayrıca daha önce açtığınız bir Yahoo hesabınız var ise Flickr’e direk giriş yapabilirsiniz. Flickr’ı hem masaüstü versiyonda hem de mobil versiyonda kullanabilirsiniz.

Flickr’de ağırlıklı olarak fotoğrafçıların özel fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Kaliteli fotoğrafların olduğu Flickr, bu alanda sizlere istediğiniz konuda fotoğraf veya video bulma şansını veriyor. Ayrıca paylaşılan fotoğrafları da beğenebilirsiniz.

249T54NEV2627X2R3T2Y7B58WE32F97T 1481720545
Flickr Nedir? Ne İşe Yarar? 5

İNSTAGRAM’DAN FLİCKR VARDI

Flickr, İnstagram’ın olmadığı dönemlerde oldukça popülerdi ve çok aktif olarak kullanılıyordu. Genelde fotoğraflara ulaşmak için kullanılırdı. Fakat İnstagram’ın sahneye çıkması ve bu alanda çok güçlü ve yenilikçi bir platform olması Flickr’e olan ilgiyi kendisine çekmeyi başardı.

Flickr Nedir? Ne İşe Yarar?

Flickr Nedir? Ne İşe Yarar?

Flickr Nedir? Ne İşe Yarar?

Flickr Nedir? Ne İşe Yarar? Flickr nasıl kullanılır? Flickr, sosyal medya platformudur. Video ve fotoğraf depolama sitesidir.

User Rating: 4.35 ( 2 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu