Getir Büyük Nedir? Ne İşe Yarar?

Pandemi döneminde sokağa çıkma yasağı nedeniyle evlerimizden hepimiz artık bir şeyler sipariş vermek zorunda kalıyoruz. Bunlardan en popüler ve tercih edilen ise Getir online alışveriş uygulaması oldu. Peki Getir Büyük Nedir? Ne İşe Yarar? Getir Büyük promosyonların var mı?

Getir uygulamasında birçok avantaj ve fırsatlar bulunuyor. Kolay bir şekilde sipariş verilen uygulama, kuryeler sayesinde hızlı bir şekilde teslimatı gerçekleştiriyor.

Getir Büyük Nedir? Ne İşe Yarar?
Getir Büyük Nedir? Ne İşe Yarar?

Getir Büyük Nedir? Ne İşe Yarar?

Getir, geçen sene uygulamaya koyduğu, Getir Büyük ile büyük marketlerle rekabete girdiğini ifade etmişti. Dijitalleşen yaşamımızda kolaylık sağlayan Getir Büyük ile online olarak uygulamadan büyük market alışverişi yapmanızda fırsat ve kampanyalar sağlıyor. Getir Büyük’te 4 binden fazla ürün bulunmaktadır.

Fakat elbette bu konuda Getir Büyük’e eleştiriler var. Özellikle bazı temel gıdaların yokluğu ve alışveriş yapma limitinin olması tüketicilerin başka uygulamaları tercih etmesindeki en büyük sebeplerden biri. Fakat normal Getir’e göre Getir Büyük’teki fiyatlar biraz daha uygun olabilmektedir.

Getir Büyük Nedir? Ne İşe Yarar?
Getir Büyük Nedir? Ne İşe Yarar?

Getir Büyük ve Getir Promosyon Koduna Nereden Ulaşabilirim?

Getir promosyon kodu, indirim ve kampanya konusunda çokça bonkör davranıyor. Belirli tutarlarda yaptığınız alışverişlere indirimler uyguluyor veya hediye ürünler yolluyor. Sık sık yenilenen promosyonlara ulaşmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Getir uygulamasını açın. Sipariş vermek istediğiniz hizmete göre Getir veya Getir Büyük panellerinden birine geçin.
  • En altta bulunan butonlardan en sağda, hediye paketi şeklinde olan butona tıklayın.
  • Bu bölümde, geçerli olan tüm promosyon ve kampanyaları görebilirsiniz. Promosyon detaylarını görmek için ilgili yazıya tıklayın.
  • Promosyonu kullanmak için, siparişinizi oluşturun ve daha önce bahsettiğimiz adımları kullanarak ödeme sayfasına gidin.
  • “Ödeme Özeti” kısmının hemen altında bulunan “Promosyon Seç” butonuna tıklayın ve uygulamak istediğiniz promosyonu seçin.
  •  

Getir ve Getir Büyük Arasındaki Fark Nedir?

Getir, daha ziyade temel ihtiyaçlarınızı çok kısa zaman içerisinde tüketicilere ulaştırmayı hedeflerken, Getir Büyük ise daha kapsamlı bir süpermarket alışverişi yapmanıza olanak veriyor. Getir Büyük’ün ürün çeşitliliği 4000’den fazla ürün ile Getir’e oranla yaklaşık 3 kat daha çoktur.

Ayrıca Getir, bulunduğunuz konuma göre sipariş verdikten yaklaşık 10 dakika sonra teslimatı yaparken, Getir Büyük, ortalama 30 dakika içerisinde siparişi getirmektedir.

GETİR BÜYÜK HANGİ SAATLERDE AÇIK?

Getir Büyük şimdilik 08.00-23.00 saatleri arasında çalışıyor. Getir ise 7 gün 24 saat boyunca hizmetini sürdürüyor.

Getir Büyük Nedir? Ne İşe Yarar?

Yorum yapın