Bilgi
Trend

GTA 6’dan Oyunculara Kripto Para Müjdesi

GTA 6’dan Oyunculara Kripto Para Müjdesi! Dünya oyun tarihinin en çok oynanan oyunlarından biri olan Grand Theft Auto serisinin 6. oyunu olan GTA 6 ile ilgili sürpriz gelişme yaşandı. GTA 6’daki görevler artık kripto para kazandıracak. Nasıl mı? İşte cevabı..

GTA 6’dan Oyunculara Kripto Para Müjdesi

Neredeyse birçoğumuz bir şekilde GTA ile tanışmış oyundaki görevleri büyük bir heyecanla yapmışızdır. Dijitalleşen dünyaya ayak uydurmaya çalışan GTA, son dönemlerde hayatımıza giren kripto paralarla ilgili bir müjde verdi. GTA 6’daki görevleri başarıyla tamamlayanlar artık kripto para kazanacak.

GTA 6'dan Oyunculara Kripto Para Müjdesi
GTA 6'dan Oyunculara Kripto Para Müjdesi 4

GTA 6 TANITIMI NE ZAMAN YAPILACAK?

Oyunun yapımcısı olan Rockstar Games, böyle bir müjdeyle geldi fakat GTA 6’nın henüz ne zaman tanıtılacağı konusu da muamma. Kimileri firmanın oyunun bu sene çıkaracağını ifade ediyor. Fakat görünürde henüz net bir şey yok. Diğer yandan 2015’te çıkan GTA 5’in yüksek satış rakamları oyunun önünü tıkıyor.

GTA 6'dan Oyunculara Kripto Para Müjdesi
GTA 6'dan Oyunculara Kripto Para Müjdesi 5

DAHA ÖNCE GÖREVLERİ TAMAMLAYANLARA NAKİT PARA ÖDENİYORDU

Shiftdelete’nin bir haberine göre, yeni çıkacak oyunlar konusunda gündeme getirdiği bilgilerle veya iddialara bilinen Tom Henderson, Rockstar Games’in GTA 6 ile birlikte borsa özelliğini hayata geçireceğini ifade etti. GTA serisiyle özdeş hale gelen oyun içi zorlu görevleri bitirenlere de ödül olarak kripto para verileceğini iddia etti. Serinin önceki oyunlarında görev tamamlayanlara nakit para hediye ediliyordu.

https://twitter.com/Tom_Henderson/status/1400498601353220097?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1400498601353220097%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fshiftdelete.net%2Fgta-6-dan-oyunculara-kripto-para-surprizi

Tom Henderson paylaştığı ilk tweette Rockstar Games’in GTA 6 oyuncularına vereceği kripto paranın Bitcoin olacağını söyledi. Ancak ilerleyen saatlerde içeriden aldığını iddia ettiği bir duyumu aktaran Henderson, bunun Bitcoin olmayacağı ve farklı bir isim kullanılacağı bilgisini paylaştı. Bu yönüyle GTA 6 seleflerine ve rakiplerine kıyasla kendisini ayırt edici bir noktada tutmayı başaracak.

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu