BilgiMobil Uygulama
Trend

İninal kart nedir? İninal kart nereden alınır?

İninal kart nedir? İninal kart nereden alınır? Artık günümüz dünyasında neredeyse alışveriş yapan herkes bir şekilde kredi kartı kullanıyor. Kredi kartları nakit sıkıntımıza çözüm olarak üretildi. Her bankanın birden fazla kredi kartı çeşidi bulunuyor. Bankalar bu kredi kartlarına farklı avantajlar ve kampanyalar da verebiliyor.

Bildiğimiz kredi kartlarından farklı olan İninal kart nasıl alınır peki? Nedir bu İninal kart? İninal kart, genellikle oyun severlerin kullandığı sanal bir  karttır. Bu kart, bir çeşit vadesi TL hesabı gibidir. Oyun içi alışverişlerde ve normal alışveriş sitelerinde kullanılmaktadır. İninal kartla alışveriş yapmak hızlı ve sorunsuz olduğu için çokça tercih edilebiliyor. Bankaların çıkardığı sorunlara karşı İninal Kart gayet kullanışlı ve tercih ediliyor. Çünkü İninal Kart, bankaların havale veya diğer kesinti ücretlerine karşı herhangi ücret almıyor. Bu da tüketicilerin hoşuna giden bir uygulama olduğu için İninal Kart çokça kullanılıyor.

İninal kart nedir? İninal kart nereden alınır?
İninal kart nedir? İninal kart nereden alınır? 4

İninal kart nedir? İninal kart nereden alınır?

İninal kart, Migros, Tansaş ve PTT gibi yerlerden gayet makul bir fiyatla kolayca alınabilmektedir. İninal Kart, Mastercard geçen her yerde kullanılabilir. İninal Kart sadece oyun için veya alışveriş sitelerinde kullanılan bir kart değil market gibi yerlerde yani kısaca Mastercard geçerli olan her yerde kullanılmaktadır. Kredi kartı gibi istediğiniz zaman her yerde alışveriş yapabilir ve uygulamadan hesap özetinizi görebilirsiniz.

İninal kartı satın almak için ise Migros, Migros Jet, PTT Şubeleri, D&R, Teknosa, Vatan Bilgisayar, Kim Market ve seçkin gazete bayilerinden 5₺ kart ücreti ile temin edebilirsiniz.

Kartın aylık kullanım olarak 1 TL ücreti bulunuyor. Bu ücret kartınızda para olduğu sürece alınmaktadır.

İNİNAL KARTA NE KADAR PARA YÜKLENİR?

İninal karta para yüklemek gayet basit. 25, 50, 75, 100, 200, 250, 300 TL gibi bakiye yükleme seçenekleri olmasıyla birlikte sınırsız bir şekilde avantajdan faydalanabilirsiniz.

İninal kart nedir? İninal kart nereden alınır?
İninal kart nedir? İninal kart nereden alınır? 5

İninal Karta Nasıl Para Yüklenir?

Peki İninal karta para nasıl yüklenir? İninal karta tüm bankalar başta olmak üzere banka ATM’lerinden ve diğer satış noktalarından ininal karta para yükleyebilirsiniz.

İninal Kart Nasıl Aktifleştirilir?

İninal kartınızı temin ettikten sonra geriye kalan adım var o da ininal kartınızı aktif getirmek. Kartınızı aktifleştirmek için öncelikle İninal’ın resmi web sitesinde üye kaydı yapmanız gerekiyor. Genel bilgileri yazdıktan ve SMS doğrulamasını yaptıktan sonra kart kişiselleştirme adımına geçeceksiniz. Burada da kartınızın ön ve arka yüzündeki zorunlu olan bilgilerini girdikten sonra kartınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

İninal kart nedir? İninal kart nereden alınır?

İninal kart nedir? İninal kart nereden alınır?

İninal kart nedir? İninal kart nereden alınır?

İninal kart nedir? İninal kart nereden alınır? İninal karta nasıl para yüklenir? İninal kart nerede geçerlidir? İninal kart bakiye yükleme

User Rating: 3.85 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu