Sosyal Medya

Instagram DM Facebook Messenger İle Birleşiyor

Bilindiği gibi Instagram ve Whatsapp Facebook tarafından birleştirilme projeleri ve fikirleri devam ediyor. Instagram DM Facebook Messenger ile birleşiyor! Gelen bilgilere göre Facebook, Instagram DM (Direct Message) ile Facebook Messenger’ı birleştirebilir dedikoduları yayıldı.

Instagram DM Facebook Messenger İle Birleşiyor

Bilindiği üzere Facebook’un, Whatsapp, Instagram ve Messengere arasında çapraz mesajlaşma çalışmaları yapılmaktadır. The Verge tarafından ortaya atılan bir iddia gündeme geldi. Bilgilere göre, Instagram mesajları Facebook Messenger’a taşınabilir.

ABD’deki İOS ve Android kullanıcıları, Instagram’a giriş yaptıklarında karşılarında “Instagram’da mesaj göndermenin yeni bir yolu var.” mesajı ile karşılaştıklarını ifade etti. Bu da artık Instagram mesajlarının messenger’a taşınabileceği çalışmalarının denenmeye başlandığını gösteriyor.

instagram
Instagram DM Facebook Messenger İle Birleşiyor 3

Bu pencerede güncellemenin yapılan sohbetler için yeni görüntü, daha çok emoji, mesajları hızlıca cevaplamak adına kaydırma seçeneği ve Facebook’ta zaman geçiren kişilerle sohbet etme seçeneği olmak üzere 4 yeni özelliğe ev sahipliği yaptığına yer verilmiş.

DM LOGOSU YERİNE MESSENGER LOGOSU

Telefonlardaki yeni güncellemelere göre Instagram DM logusu yerin artık Facebook Messenger logosu bulunuyor. Bu yeni özelliği kullanan Android ve İOS kullanıcıları, yeni sohbet görünümünü daha renkli ve daha hızlı olduğunu ifade ediyor. Fakat şu an Instagram’dan Facebook kullanıcılarına mesaj göndermenin imkansız olduğu da açıklandı.

Önümüzdeki zamanda böyle bir deneyimi yaşayacağımızın hiçbir şüphesi yok.

Instagram DM Facebook Messenger İle Birleşiyor

Instagram DM Facebook Messenger İle Birleşiyor

Instagram DM Facebook Messenger İle Birleşiyor

Instagram DM Facebook Messenger İle Birleşiyor! Instagram'a yeni özellik mi geliyor? DM'ler artık taşınabilecek

User Rating: 4.5 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu