İnstagram Gizli Hesap Görme ve Profile Nasıl Bakılır?

İnstagram Gizli Hesap Görme ve Profile Nasıl Bakılır? Gizli bir şekilde instagram hesaplarına nasıl bakılır? Hesap açmadan nasıl izlenir?

İnstagram, bilindiği üzere son dönemlerin en çok kullanılan popüler sosyal medya platformu oldu. Eğlenceli video ve fotoğraf paylaşımının yanında artık alışveriş de yapılabiliyor.

İnstagram’da son zamanlarda gizli hesap görme konusu merak ediliyor. Kullanıcılar gizli hesap görme özelliğinin nasıl çalıştığını merak ediyor. İnstagram gizli hesap görmek nedir?

İnstagram Gizli Hesap Görme ve Profile Nasıl Bakılır?

Takipçi olmadığınız kullanıcılar postlarınızı ve storylerinizi göremezler. Sadece sizi takip etmenize izin vermiş olduğunuz kullanıcılar veya hesaplar paylaştığınız resim, video ve storylere erişebilir.

Çok sayıda sosyal medya sitelerinin almış olduğu gizlilik kararlarını Instagram’da böyle bir uygulama ile almış durumda. Gizli hesap ile istemediğiniz veya tanımadığınız kullanıcıların sizin bilgi ve paylaşımlarınıza ulaşmalarını engelleyebilirsiniz. Ama hesabınızı açık olarak belirlediğiniz taktirde isteyen tüm kullanıcılar profilinizi görüntüleyebilir.

Peki İnstagram’da gizli hesapları görebilmek için yapılmış olan bir uygulama var mı? Şimdi biraz bundan bahsedeceğiz.

POSTEGRO: GİZLİ HESAPLARI GÖRME UYGULAMASI

Gizli hesapları görme konusunda yapılmış bir program bulunuyor. Postegro ile belirli bir ücret ödeyerek gizli hesapları görme şansınız oluyor. Postegro şöyle çalışmaktadır; Gizli hesabını görmek istediğiniz birinin kullanıcıları arasında aynı uygulamayı indiren varsa gizli olan hesabı görebiliyorsunuz. Fakat görmek istediğiniz gizli hesabın takipçileri eğer bu uygulamayı kullanmamışsa ne yazık ki istediğinizi bu gizli hesabı göremiyorsunuz.

İnstagram Gizli Hesap Görme ve Profile Nasıl Bakılır?

Not: Program yüzde 100 olarak çalışmayabilir fakat Webtekno’nun yaptığı denemelerde çoğu hesap için çalıştığı görülüyor.

Gizli Profili Takip Etmeden Resim, Video ve Takipçileri Görmek Mümkün Mü?

Instagram gizli hesap görme adı altında paylaşılan uygulamalar ile profillere erişim sağlamak pek de mümkün görünmüyor. Genellikle bir çok uygulama kullanıcılara istenileni vermiyor. Kapalı hesapların detaylarına ulaşabilmeniz için takipleşmeyi kabul etmesi gerekli. Açık hesaplarda tüm fotoğrafları ve gönderileri görmek mümkün iken kapalı hesapta mümkün değildir. Gizli hesapları görmek için tek yol kişinin Instagram hesabından göndermiş olduğunuz isteği kabul etmesidir. Uygulamar ve programlar ile takipleşme olmadan fotoğraf, video ve hikayeleri görmek istediğiniz zaman hesabınız tehlikeye girebilir.

Eğer kişi sizi engellemiş ise ve profilini göremiyorsanız farklı bir kullanıcı adı ve resim ile takip isteği gönderin, eğer kabul ederse profile erişebilirsiniz.

İnstagram Gizli Profile Bakma Sitesi

Instagram hesabını gizleyen kullanıcıların video, fotoğraf ve hikayelerini takipleşme olmadan görmenin imkanı yoktur. Eğer kişi takip etmeden profile bakmak istiyorsanız bunu herhangi bir program veya uygulama ile yapamayacağınızı şimdiden sizlere söyleyelim. Instagram gizli hesaba bakma siteleri ve uygulamar zararlı yazılım içerebilir veya sizden bu işlem için para isteyebilir. Boş yere kimseye para kaptırmamanızı öneriyoruz. Gizli profili görmek istiyorsanız farklı bir hesaptan takip isteği göndermeyi deneyebilirsiniz.

Yorum yapın