İnstagram Superzoom Nedir Nasıl Kullanılır?

İnstagram Superzoom Nedir Nasıl Kullanılır? Ne işe yarar? Özellikleri nelerdir? Nasıl kullanılır? Analiz ve incelemesi nelerdir?

İnstagram’a gelen yeni özellikler kullanıcılar tarafından çokça beğeniliyor ve kullanılıyor. Bu yazımızda sizlere son günlerde çokça kullanılan İnstagram’ın yeni özelliği superzoom’u anlatacağız.

SuperZoom özelliği aylardır süren testler sonra ilk kez kullanıcılarının karşısına çıktı. Superzoom özelliği, kişilerin kaydete basmasından sonra belirlenen bir müzik parçası ile beraber nesne veya birinin yavaş yavaş yaklaştırılması yani zoom yapılması şeklinde çalışmaktadır. Bu aktiviteyi uygulamak da oldukça kolay…

İnstagram Superzoom Nedir Nasıl Kullanılır?

İnstagram’da Story yaptığımız kısmı açıyoruz; daha sonra Live (Canlı), Boomerang özelliklerini açıyoruz ve alt kısımdan kaydırarak SuperZoom’u seçeceksiniz.

SuperZoom’u seçimini yaptıktan sonra butona basılı tutarak ve ister Selfie ister arka kameradan görüntü alacaksınız; bu sırada kayıt başlayacaktır ve fona gelen müzik ile birlikte eğlenceli şekilde nesne yakınlaştırılıyor ve ortaya keyifli bir anlar çıkıyor. 

İnstagram Superzoom Nedir Nasıl Kullanılır?

Seçilen alanda kademeli bir olarak yakınlaştırma yapan Superzoom, içeriklere farklı melodi ya da müzikler eklemeyi de sağlıyor. Böylece oluşturulan videolar arkadaşlarla paylaşılabiliyor. Yaptığınız bu eğlenceli anları kaydederek arkadaşlarına DM olarak gönderebilir ve bu anları onlarla paylaşabilirsiniz.

İnstagram Superzoom Nedir Nasıl Kullanılır?

İnstagram’da son dönemde Cadılar Bayramı temalı yüz filtreleri de çokça kullanılıyor. Bu çıkartmalarda vampir, zombi ya da yarasa olabilirsiniz. Kullanıma sunulan özelliklerin hem iOS hem de Android platformu için sunulduğunu da ifade edelim.

İnstagram Superzoom Nedir Nasıl Kullanılır?

Yorum yapın