Sosyal Medya
Trend

İnstagram Üzerinden İP Adresi Bulunur Mu?

İnstagram Üzerinden İP Adresi Bulunur Mu? İnstagram üzerinden birini ip adresini nasıl bulurum? İp adresi nereden nasıl bulunmaktadır? İnstagram Üzerinden İP Adresi Bulunur Mu?

İnstagram’dan Birinin İp Adresi Nasıl Bulunur?

Birçok kullanıcı merak ettiği sorular arasında yer almaktadır. Bunun için öğrenebilmeniz açısından birçok yöntemler bulunmaktadır. Ancak legal yönden öğrenmeniz için karşı tarafa, öğrenmek istediğiniz kişi size küfür, hakaret veya illegal şeylerde bulunursa yasal işlemler başlatarak ip adresini bulabilirsiniz. Ancak bunun içinde savcılık size paylaşmaz kişiyi kendileri bulmaktadır.

Kullanıcılar instagram üzerinden telefon, wifi veya ADSL bağlantısı ile bağlanmaktadır. Günümüzde VPN kullananlar bile bu durumda yakalanmaktadır. Siber suçlar bu konuda çok titiz davranmaktadır.

Herhangi birinin ip adresini bulduktan sonra konumunu https://whatismyipaddress.com/ bu adres üzerinden sorgulayarak bulabilirsiniz.

İnstagram Üzerinden İP Adresi Bulunur Mu?

İnstagram Üzerinden İP Adresi Bulunur Mu?

İnstagram Üzerinden İP Adresi Bulunur Mu?

İnstagram Üzerinden İP Adresi Bulunur Mu? İnstagram üzerinden birini ip adresini nasıl bulurum? İp adresi nereden nasıl bulunmaktadır?

Kulanıcı Oyu: 4.3 ( 1 Verilen Oy)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Programı Kapatın