Sosyal Medya
Trend

İphone 12 Pro Max’a Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı

İphone 12 Pro Max’a Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı Apple’ın telefonları çıkmadan önce en çok merak edilen ve üzerine konuşulan konulardan bir tanesi oluyor. Apple, merakla beklenen yeni amiral gemisi akıllı telefonlar için ortaya yeni bilgiler ve dedikodular çıkmaya devam ediyor.

Apple’ın yeni telefonu olan İPhone 12 Pro Max’a ait ekranla ilgili bilgiler daha önce gündeme gelmişti. Son olarak İphone 12 Pro Max’a ait ekran özellikleri ve gönümü anlamında bilgiler ve görüntüler netleşmeye başladı.
İphone 12 Pro Max, daha önce tanıtım tarihinin ertelenmesiyle gündeme gelmişti. İphone 12 Pro Max’ın ekran görüntülerine ait fotoğraflar ve özellikler Twitter üzerinden paylaşıldı.

İphone 12 Pro Max’a Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı

Twitter üzerinden yapılan bir paylaşımda, İphone 12 Pro Max ekran özellikleri belli oldu diyebiliriz.

İPHONE 12 PRO MAX EKRAN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Yapılan paylaşımda İphone 12 Pro Max’ın ekran özellikleri belirtildi. Cihaz ekranı; 6.7 inç büyüklüğünde, 120 Hz tazeleme hızına ve Super Retina olarak adlandırılan OLED panele sahip olduğu ifade edildi. Haptic Touch özelliğine sahip olan cihaz ekranı, 2788 X 1224 piksel çözünürlüğe sahip olacak. İphone 12 Pro Max ekranının ppi değerinin ise 458 olacağı belirtiliyor.

iphone 12 pro max
İphone 12 Pro Max'a Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı 3

Twitter’daki görüntülerde canlı olarak tanıtılan İphone 12 Pro Max’ın aynı zamanda batarya ve bazı kamera detayları netleşmeye başladı. Telefonda, LİDAR sensörünün karşımıza çıkacağını ve bunun da gece modunda kullanılacağı belirtildi.

VİDEO ÖZELLİKLERİ

Video kısmında ise cihazın 4K 120 FPS ve 240 FPS ağır çekim özelliğine sahip olduğu söyleniyor.

İphone 12 Pro Max’ın batarya kısmına gelirsek, kapasitesi net olarak bilinmiyor fakat 20W hızlı şarj desteğine sahip olacağı ifade edildi.

İphone 12 Pro Max'a Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı

İphone 12 Pro Max'a Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı

İphone 12 Pro Max'a Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı

İphone 12 Pro Max'a Ait Fotoğraflar Ortaya Çıktı. İphone 12 Pro Max özellikleri nelerdir? İphone 12 pro max ne zaman çıkacak?

User Rating: Be the first one !

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu