Teknoloji
Trend

iPhone 13 İçin Sevindiren Haber!

Apple’ın her sene yeni bir serisini çıkardığı İphone’da sevindiren bir haber geldi. Apple kullanıcılarına sevindiren haberde şarj konusunda ilerleme kaydedildiği ifade edildi.

iPhone 13 İçin Sevindiren Haber!

Apple, Eylül ayında yapacağı yeni etkinlikte İphone 13’ü tanıtacak. Yeni akıllı telefonların tanıtılacağı etkinlik heyecanla bekleniyor. Yeni İphone telefonlarının çıkış tarihine yaklaştıkça yeni cihazlar hakkında merak artıyor ve yeni iddialar da ortaya çıkıyor.

iPhone 13 İçin Sevindiren Haber!
iPhone 13 İçin Sevindiren Haber! 4

HIZLI ŞARJ TEKNOLOJİSİ KULLANILACAK

Ortaya atılan iddialardan biri de; iPhone 13 serisinde hızlı şarj teknolojisi konusunda bir adım daha ileriye gidilecek. Peki hızlı şarj teknolojisi nasıl olacak?

Yeni telefonlarında çok radikal değişiklik yapmayı sevmeyen Apple, iPhone 13 için de çok fazla değişiklik yapmayı planlamıyor. İstikrarlı değişimler üzerinden ilerleye Apple, iPhone 13 için hızlı şarj konusunda bir çalışma yapıyor.

Android akıllı cihaz üreticileri 100W’tan daha hızlı şarj teknolojileri üzerinde çalışırken, Apple kendisi için büyük rakipleri için ise gayet küçük bir adım atacak.

iPhone 13 İçin Sevindiren Haber!
iPhone 13 İçin Sevindiren Haber!

YÜZDE 13 DAHA HIZLI ŞARJ

Apple’ın ürettiği iPhone telefonları çıktığı andan itibaren en çok ilgi gören cihazlar olarak biliniyor. Fakat son dönemlerde yapılmayan yenilikler sebebiyle eleştiri alıyor. Bu eleştirilerden biri de hızlı şarj konusu…

Apple, diğer android üreticilere göre bazı geliştirmelerde geride kalabiliyor. Fakat Apple, iPhone 13 için hızlı şarj teknolojisi geliştiriyor. MyDrivers tarafından yazılan bir raporda, Apple’ın yeni cihazlarda 25 W’lık hızlı bir şarj teknolojisi kullanacak.

Bu durum Android akıllı cihazlar üreticisinin ortaya koyduğu hızlara göre yine de aşağılarda kalıyor. Fakat Apple’ın bir önceki cihaz ve teknolojilerine göre kıyaslama yapıldığında yüzde 25 performans artışı görülecek.

Peki sizce Apple, yeni hızlı şarj teknolojisi konusunda iPhone 13 için istenilen geliştirmeleri yapmakta başarılı olacak mı?

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu