Sinema Dizi
Trend

Kolpaçino Serisinin Dördüncüsü Resmen Duyuruldu

Kolpaçino Serisinin Dördüncüsü Resmen Duyuruldu. Kolpaçino dört ne zaman gelecek?

Kendine kemik bir hayran kitlesi yaratmayı başaran ve bunun devamında ise Kolpaçino serisinin yeni filmi geliyor. Henüz resmi bir açıklama bulunmasa da Serkan Şengül’ün Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar yeni filmin yolda olduğunu göstermekte olduğu gözlendi.
Yerli komedi filmleri dendiğinde akla ilk olarak Cem Yılmaz’dan G.O.R.A., Yılmaz Erdoğan’dan Organize İşler gibi filmler geliyor. Bunların yanı sıra kendine has hayran kitlesiyle Kolpaçino serisi de bu filmler arasında yer alıyor.

Kolpaçino Serisinin Dördüncü

Başrolünde Şafak Sezer’in yer aldığı Kolpaçino serisinin ilk filmi olan Kolpaçino, 2009 yılında vizyona girmişti. 2011 yılında Kolpaçino: Bomba ve 2016 yılında Kolpaçino 3. Devre ile devam eden seri her filmde izleyici sayısını da artırmış ve üçüncü filmde 1 milyon seyirci barajını aşmayı başarmıştı.

Kolpaçino’nun dördüncü filmi yolda:

Kolpaçino serisi, 2016 yılında vizyona giren ve yaklaşık 1,5 milyon izleyiciyi sinema salonlarına çeken Kolpaçino 3. Devre filminden sonra bir sessizliğe bürünmüştü. Görünüşe göre bu sessizlik yakın bir zamanda bozulacak.

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu