XboxOyunlarPC OyunlarıPlayStation
Trend

Konami’den PES Sevenleri Üzecek Gelişme!

Milyonlarca fanı olan Konami’den PES Sevenleri Üzecek Gelişme! Konami, bu yıl PES 2022’yi ücretsiz olarak çıkaracağını açıklamıştı. Bu haber PES oyuncularını sevindirirken diğer yandan yine PES oyuncularını üzen bir gelişme yaşandı.

Konami’den PES Sevenleri Üzecek Gelişme!

Konami geçtiğimiz günlerde oyunla ilgili detayları paylaştı. Paylaşılan detaylar sonrası oyuncular bazı kararlara tepki gösterdi. Oyuncular PES 2022’nin demoya benzediği ile ilgili tepki paylaşımlarında bulundu.

Konami'den PES Sevenleri Üzecek Gelişme!
Konami’den PES Sevenleri Üzecek Gelişme!

DEMOYA BENZEDİĞİ ELEŞTİRİLERİ YAPILDI

Oyun yapımcısı olan Konami bu sene radikal bir değişikliği gitti ve PES serisini sona erdirerek eFootball oyununu free-to-play (oynaması ücretsiz) şeklinde yayınlama kararı almıştı. Alınan bu karar çoğu oyuncu tarafından olumlu karşılansa da bir grup tarafından da olumsuz olarak karşılandı

Konami PES 2022’den yeni ayrıntıları paylaştı ve birçok hayran oyunu demoya benzeterek tepki gösterdi.

Konami'den PES Sevenleri Üzecek Gelişme!
Konami’den PES Sevenleri Üzecek Gelişme!

YENİ MODLAR GELECEK

Yıllardır hayatımızda PES serisinin yerine geçen ücretsiz eFootball‘da bu sene yalnızca dokuz lisanslı takım ve gösteri maçları olacak. PES 20202, önümüzdeki günlerde Ana Lig (Master League) gibi seçeneklerle ücretli bir şekilde genişleme alacak. Fakat Konami, henüz genişletmeler ile ilgili herhangi bir tarih ya da detay açıklamış değil.

Milyonlarca hayran PES 2022’nin bir demoya benzediğini ifade etti. İfadeler oldukça dikkat çekici ve Konami de bu fikri doğrulayarak; “Birçok yönden evet diyebiliriz. Bu bir demo. Oyuncular mümkün olduğunca en kısa zamanda eFootball ile tanışmasını diliyoruz. Bundan dolayı sınırlı sayıda takım ve mod ile oyunu çıkaracağız.” açıklamasını yaptı.

123132111111111111111111
Konami'den PES Sevenleri Üzecek Gelişme! 5

Konami lansman esnasında oyun içerisinde mikro işlem olmayacağını ifade etti. Bu konu da kesinliğe kavuşmuş oldu.

Konami, Match Pass adında yeni sistem geliyor!

Konami eFootball’da oynanan müsabakalara göre öğeleri kazanmak adına yeni bir sistem geliştirdiklerini ve adının da Match Pass olacağını ifade etti. Bu sistem favori oyuncularınızı aday göstermenize ve oyuncuları kazanmanıza fırsat veriyor. Yanı sıra eFootball’da ücretsiz ve ücretli maç biletleri de olacak.

FIFA ile yıllardır rekabet içerisinde olan PES, her sene yenilikler çıkarmaya ve bir adım öne geçmeye çalışıyor. Sizce alınan bu karar yerinde mi?

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu