Bilgi
Trend

Medicine Saç Ekimi İle Ömür Boyu Süren Çözümler

Medicine Saç Ekimi uygulamalarından, gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Saç ekimi yaptırmak büyük bir karardır. Bu büyük kararı verdiyseniz ve tercihiniz hasta memnuniyetini ilke edinmiş, hastaların güvenebileceği mümkün olan en iyi sonuçları sağlamak için en son teknolojileri ve ileri cerrahi tekniklerini kullanan saç ekim birimimiz olduysa doğru adrestesiniz demektir. Kaliteli hizmetleri ile saç ekimi konusunda son derece deneyimli ve uzman doktorları sayesinde yerini sağlamlaştıran Medicine saç ekimi, kalıcı tedavi garantisi vermektedir. Erkek tipi kellik gibi bir dizi tıbbi durumun ve saç dökülmesi nedenlerinin tedavisinde ve saç ekiminde, hastalarına karşı duyduğu sorumluluk anlayışı ile ömür boyu süren ve ömrü değiştiren uygulamalar sunar.

Medicine Saç Ekimi Birimimiz

Medicine saç ekimi birimimiz, önde gelen saç restorasyonu birimlerinden biridir. Saç ekimi prosedürleri göz önünde bulundurularak, amaca yönelik olarak kurulmuştur. Vizyonumuz, hastalarımızın mümkün olan en konforlu yolculuğu yapabilmeleri için son teknolojik olanakları, en üst düzeyde konforla birleştirmektir. Birimimizde, saç ekimlerimiz için en yüksek işlevselliği bir araya getirmeye özen göstermeye çalıştık.

Medicine Saç Ekimi Uygulamaları

Saçınızı kaybetmek paniğe neden olabilir. Sakın, telaşa kapılmayın. Medicine saç ekimi daima yanınızda. Yaygın olarak, iki tip saç ekimi uygulamasına başvurulmaktadır. FUE, yani foliküler ünite ekstraksiyonu ve FUT yani, foliküler ünite nakli.  Foliküler ünite nakli aynı zamanda şerit cerrahi olarak ta bilinir. Bu, kafanın arkasındaki deri parçasının bir kısmının neşter yardımı ile çıkarılmasını, mikroskop altında ayrı ayrı greft adı verilen foliküler ünite gruplarına bölünmesini ve daha sonra alıcı alana nakledilmesini içerir.

Medicine saç ekimi uygulamalarımızdan bir diğeri olan foliküler ünite ekstraksiyonu işlemi ise, kafanın arkasında bulunan saçların tıraş edilmesiyle başlar. Daha sonra foliküller kafa derisinden alınır. Tıpkı FUT uygulamasında olduğu gibi kafa derisinde küçük delikler açılır ve saç kökleri deliklere aşılanır. FUE uygulaması daha çok yenidir. Ancak, Medicine saç ekimi birimimizde uygulanan her iki saç ekim yönteminin de değeri vardır ve her ikisi de dikkate alınmalıdır.

Medicine Saç Ekimi Uygulamasından Kimler Yararlanabilir?

Saç ekimi o kadar ilerledi ki çoğu zaman berberler, kuaförler ve saç stilistleri doğal büyüyen saçlar ile ekilen saç greftleri arasındaki farkı anlayamaz. Medicine saç ekimi birimimizde kullanılan modern teknikler ve gelişmiş cerrahi saç ekimi yöntemleri sayesinde, saçınız için her zaman yaptığınız normal yıkama, şekillendirme ve düzeltmeden daha fazla bakım gerekmemektedir. Kalıcı saç dökülmesi yaşayan herkes, aşağıdakiler dahil, Medicine saç ekimi uygulamasına aday olabilir. 

  • Erkek tipi kelliği olanlar.
  • Kadın tipi saç dökülmesi olan kadınlar.
  • Saç çizgisini eski haline getirmek veya şeklini değiştirmek isteyen erkekler veya kadınlar.
  • Bir miktar saç dökülmesi yaşayan hastalar.
  • Saçların az olduğu veya hiç olmadığı bir bölgede saç isteyen erkek ve kadınlar.
  • Genetik kelliğe sahip kişiler.

En iyi tıbbi ekipmanların kullanıldığı ve uzman doktorların görev aldığı Medicine saç ekimi birimimizde tedavi görmeyi düşünüyorsanız, sizin için hangi tedavinin doğru olduğu ve hangi sonuçları bekleyebileceğiniz konusunda tam bir konsültasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Medicine Saç Ekimi Uygulamasına Başlamak İçin En İyi Zaman

Saç restorasyonunda uzman Medicine saç ekimi birimi olarak, önemli derecede saç dökülmesinin tıbbi tedavisine, sorun tespit edilir edilmez başlanmasını önermekteyiz. Hastalar 20’li yaşların ortalarından sonra her yaşta saç ekimi yaptırabilir. Bununla birlikte, herhangi bir hasta için verilecek karar, bir dizi faktöre bağlı olarak farklılık gösterebilir. Saç ekimi yaptırmak isteyen hastaların büyük çoğunluğu henüz tamamen kel olmadan ilk prosedürlerini yaptırma eğilimindedir. Saç ekiminin arkasındaki saçı korumak ve muhtemelen saç restorasyon cerrahisinin uzun vadeli sonuçlarını iyileştirmek için tıbbi tedaviler kullanılabilir.

Medicine Saç Ekimi Uygulaması Sonrası

Saç ekimi çok güvenli, nispeten küçük bir cerrahi işlemdir. Birimimizin saç ekimi prosedürünü takiben, aşılı bölgede genellikle çok az rahatsızlık olur veya hiç rahatsızlık olmaz. Çoğu hasta 1-2 gün boyunca donör bölgede bir miktar sıkılık hissedebilir. Şişlik ve morlukların en aza indirilmesi için işlemden sonra hastalardan 2-3 gün sprey kullanmaları ve yarı dik pozisyonda uyumaları istenebilir. Her greft üzerinde küçük kabuklar oluşabilir ve bunlar genellikle alıcı alan üzerinde taranabilen mevcut herhangi bir saçla kamufle edilebilir. Verici veya alıcı bölgede oluşabilecek uyuşukluk genellikle uygulamadan 2-8 ay sonra kaybolur. Komplikasyonlar nadirdir. Yeni nakledilen bir saç folikülü çevresinde zaman zaman küçük iltihap oluşabilir ve genellikle basit sıcak kompreslere yanıt verir. Medicine saç ekimi uygulamanızdan sonra herhangi bir endişe duyarsanız bizi aramaktan çekinmeyin.

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir Yorum

  1. Ben zamanında gittim endişeliydim ama baya baya basit bir işlemmiş. Medicine saç ekimi zor bir şey sandım :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu