Oyunlar
Trend

Milyonlarca Oyuncusu Olan PUBG’nin İsmi Değişti! PUBG: NEW STATE

Milyonlarca Oyuncusu Olan PUBG’nin İsmi Değişti! PUBG: NEW STATE! Oyun dünyasında başarılı bir etki bırakan PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da diğer bilinen adıyla PUBG, gündemde yer bulmaya devam ediyor. Milyonlarca oyuncusu olan oyunla ilgili isim değişikliği olduğu dikkat çekti.

İsim değişikliği ile ilgili açıklamayı oyunun geliştiricisi olan Krafton yaptı.

650x344 pubg mobile kontrol ayarlari nasil yapilir pubg mobile kontrol ayari detaylari 1593822106000
Milyonlarca Oyuncusu Olan PUBG’nin İsmi Değişti! PUBG: NEW STATE 5

Milyonlarca Oyuncusu Olan PUBG’nin İsmi Değişti! PUBG: NEW STATE

Çıktığı ilk günden beri oyuncular tarafından beğenilerek oynanan PUBG’yi milyonlarca hayranına hizmet vermeye devam ediyor. Mobil platformlarda kendisini çok geliştiren PUBG oyun dünyasında büyük etki yaratmayı başardı.

Oyunun geliştiricisi olan Krafton, PUBG’nin ismi konusunda değişikliğe gittiğini duyurdu. İsim değişikliği yanında da yeni bir evren yaratmaya çalıştıklarını da açıkladı.

Milyonlarca Oyuncusu Olan PUBG’nin İsmi Değişti! PUBG: NEW STATE
Milyonlarca Oyuncusu Olan PUBG’nin İsmi Değişti! PUBG: NEW STATE

OYUNUN YENİ İSMİ İLK KEZ PUBG: NEW STATE’E GÖRÜLDÜ

PUBG’nin geliştirici olan Krafton, oyunun ismini kısaltarak PUBG: Battlegorunds olarak yeniledi. Yapılan isim değişikliği ilk olarak PCGamer tespit etti. Krafton daha öncesinde de yeni oyununun adını PUBG: New State olarak açıklamıştı.

KRAFTON’DAN AÇIKLAMA

Krafton oyunun isim değişikliği konusuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Şirketin bir PR temsilcisi PCGamer’a yapmış olduğu açıklamada; “Krafton, PUBG evreninde yer alan çeşitli deneyimlerle markayı aktif olarak genişletiyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds‘u, PUBG: Battlegrounds olarak yeniden adlandırmak bu vizyonu gerçekleştirmede attığımız ilk adım oldu. Seriye eklenecek ek oyunlar da PUBG: New State de görüldüğü üzere bu ismi taşıyacak.” dedi.

122132321321321321321312321321
Milyonlarca Oyuncusu Olan PUBG’nin İsmi Değişti! PUBG: NEW STATE 6

YENİ OYUN ÖN KAYIT REKORU KIRDI

PUBG: New State büyük bir ilgi ve merakla oyuncular tarafından beklemede…. Oyuncuların gösterdiği ilginin boyutu o kadar büyük ki Google Play uygulaması üzerinden 10 milyon ön kayıt başvurusunu aşarak rekor kırdı. Bu rekoru şirket oyunun Twitter hesabından oyunculara teşekkür ederek açıkladı.

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu