Teknoloji
Trend

Papara Nedir? Ne İşe Yarar?

Papara Nedir? Ne İşe Yarar? Papara Nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır ve nasıl başvuru yapılır? Nerelerde geçerlidir? Kullanım alanları nelerdir? Günümüz dijital dünyasında artık herkes bir şekilde internet üzerinden e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmayı tercih ediyor. Kredi kartlarının hayatımıza girmesi ve teknolojinin de ilerlemesi sonucu online alışveriş yapmak artık daha kolay ve daha ucuza gelebiliyor.

Kredi kartlarıyla veya havale yoluyla yapılan alışverişler daha fazla tercih ediliyor.

PAPARA NEDİR?

Papara, online cüzdan hizmeti vermektedir. Papara, internet üzerinden alışveriş yapılmasını kolaylaştıran bir sistemdir. Ödeme alma ve yapmayı sağlayan bir cüzdandır bu. Papara’nın güzel bir özelliği ise günün her saatinde ödeme yapabilme ve ödeme alma imkanı vermesidir. Papara’nın her bankada ise bir hesabı bulunmaktadır. Yani isteyen her kişi Papara hesabına para yükleyerek hızlıca alışveriş yapabilir. Papara’nın sevilen bir yönü ise komisyon almamasıdır.

Paypal’ın Türkiye’de yasaklanmasını ardından oluşan boşluğu Papara doldurdu diyebiliriz. İninal Kart, Paypal’ın yerine gelse de tam olarak istenilen yere ulaşamadı ve kullanıcıların taleplerini karşılayamadı demek yanlış olmaz. Bu nedenden dolayı ücretsiz üyelik ve sıfır komisyon ile Papara daha fazla tercih edilir hale geldi.

PAPARA’NIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Papara Ne işe yarar
Papara Ne işe yarar

Bir ödeme alma ve ödeme yapma aracı olan Papara’nın birçok özelliği bulunuyor.

-7/24 para transferi yapabilme: Papara’nın çok sevilen bir özelliği olan istenilen saatte para transferi yapılmasıdır. İstediğiniz herhangi bir Papara hesabından başka bir Papara hesabına EFT gibi sınırlamalara maruz kalmadan para transferi yapabilirsiniz.

-Komisyon ücreti yok: Papara hesaplarına yatırılan, çekilen veya transfer yapılan işlemlerde komisyon ücreti alınmaz. Oysa ki bazı aracı kurumlar komisyon ücreti kesebilmektedir.

-7/24 hızlı işlem: Günün herhangi bir saatinde istediğiniz zaman hızlıca para transferi yapabilirsiniz. İşlem süresi ise ortalama 10 dk’dır.

Papara Nedir?

Papara Nedir?

Papara Nedir?

Papara Nedir? Ne işe yarar? Nasıl kullanılır ve nasıl başvuru yapılır? Nerelerde geçerlidir? Kullanım alanları nelerdir?

User Rating: 4.68 ( 2 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu