Kripto Para Haberleri
Trend

Pitbull Coin Nedir? Yükselir mi düşer mi?

Pitbull Coin Nedir? Yükselir mi düşer mi? Son zamanlarda hepimizin neredeyse bir çoğumuzun hayatında var artık kripto paralar. Kripto para borsaları son zamanların en çok yatırım yapan yerleri oldu. Kimileri çok para kazanıyor kimileri ise çok para kaybediyor.

Neredeyse her gün kripto para borsaların yeni coinler katılıyor. Yüzlerce çeşit altcoin mevcut. Son zamanlarda ara ara gündeme gelen Pitbull coin de merak ediliyor. Peki nedir bu pitbull coin? Ne işe yarıyor? Bu yazımızda biraz kendisinden bahsedeceğiz.

Pitbull Coin Nedir? Yükselir mi düşer mi?

Pitbull Coin, coin piyasasına yeni giren altcoinlerden biridir. PIT kısaltma adıyla gösteriliyor. Bilindiği üzere dogecoin, bir köpek cinsi üzerinden çıkarılmıştır. Dogecoin de daha sonra Elon Musk’ın attığı tweetler sonrası ciddi rekorlar kırarak zirvelere yükseldi. Görünen o ki pitbull coin de dogecoin gibi bir köpek cinsine özel çıkarılmış bir altcoin. Pitbull platformunda hisse sahibi olmak amacı ile edinilen PIT Coin, piyasaya yeni giriş yapan bir altcoindir.

Pitbull Coin Nedir? Yükselir mi düşer mi?
Pitbull Coin Nedir? Yükselir mi düşer mi?

Peki Pitbull coin nereden alınıyor? PIT Coin, şu anda PancakeSwap, CoinTiger, IndoEx gibi kripto para borsalarında işlem görmekte. Borsaya girerek hesap açılmalıdır. Daha sonra gelen KYC işlem adımları eksiksiz bir şekilde yapılmalıdır.
KYC işlemleri sonrası hesabınıza para yatırmanız gerekmektedir. Borsanın “para yatır” bölümünden bu işlemi kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Borsadan PIT Coin paritesinin olduğu işlem sayfasına giderek orada alım-satım yapılabilir.

Bu bölümde güncel fiyattan ya da tanımlanan uygun fiyatlardan PIT Coin alım emri olarak girilebilir. Emrin onaylanması ile birlikte sanal cüzdana gelen PIT Coin miktarı bu alanda saklanabilir. Daha güvenli saklama koşulları için donanım cüzdan da tercih edilebilir.

Kripto para analistleri, PIT Token’inin gelecek adına yatırımcılar için tercih edilebilecek bir kripto para birimi olabileceğini ifade ediyorlar. Fakat bunun oluşması adına zaman gerektiğinin de altını çiziyorlar.

PITBULL (PIT) COİN TOPLAM ARZI NE KADAR?

Toplam arzı 100 katrilyon olarak gözüken PIT’in bildirilen veriye göre, dolaşımdaki arzı 43 katrilyondur.

Pitbull Coin Nedir Yükselir mi Düşer mi?

Pitbull Coin Nedir Yükselir mi Düşer mi?

Pitbull Coin Nedir Yükselir mi Düşer mi?

Pitbull Coin Nedir Yükselir mi Düşer mi?

User Rating: 4.3 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu