PlayStation
Trend

Ps Plus Ekim Oyunları Belli Oldu

Sony, her ay sonu Playstation Plus üyelerine ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Merakla beklenen Ps Plus Ekim Oyunları belli oldu. Playstation’ın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada Ekim ayı oyunları belli oldu.

Ps Plus Ekim Oyunları Belli Oldu

Playstation, Ps Plus Ekim ayı ücretsiz oyunların hangileri olduğunu duyurdu. Milyonlarca oyuncu tarafından beklenen duyuruda Ekim ayında Need For Speed Payback ve Vampyr oyunları Ekim ayında Ps Plus üyelerine ücretsiz olarak verilecek. İki oyunun toplam değeri ise 603 TL.

playstation plus ekim 2020 oyunlari duyuruldu
Ps Plus Ekim Oyunları Belli Oldu 3

NEED FOR SPEED PAYBACK

Dünyanın en çok satan oyun serilerinden olan Need for Speed’in yeni sürüş aksiyonları olan Need For Speed Payback verilmesi yarış severleri mutlu eden bir gelişme oldu.

VAMPYR

Diğer yandan 1918’li yıllarda Londra’da geçen ve Dr. Jonathan’ın vampire dönüştüğü bir hikaye oyunu olan Vampyr de beğeni alan oyunlardan bir tanesi.

Ps plus üyelerine ücretsiz olarak verilen olan bu muhteşem iki oyun da 6 Ekim – 2 Kasım arasında mağazada oyun severleri bekliyor olacak.

Geçen ay ise Playstation Plus üyelerine çok sevilen yıllarca oynadığımız oyunlardan biri olan Street Fighter V ve yeni nesil oyunlardan biri olan PUBG (PlayerUnknown’s Battlegrounds) oyunları ücretsiz olarak verilmişti. Fakat verilen bu oyunların zaten Playstation Now da ücretsiz olması eleştirilere neden olmuştu.

Playstation Store’a gitmek için Tıklayınız!

Ps Plus Ekim Oyunları Belli Oldu

Ps Plus Ekim Oyunları Belli Oldu

Ps Plus Ekim Oyunları Belli Oldu

Ps Plus Ekim Oyunları Belli Oldu! Ps Plus Ekim oyunları Need for Speed Payback ve Vampyr oldu! Ps Plus aylık ücretleri ne kadar?

User Rating: 4.3 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu