OyunlarPlayStation
Trend

PS PLUS Haziran Oyunları 2021 Ücretsiz

Oyun severlerin merakla beklediği PS PLUS Haziran Oyunları Belli Oldu. Sony geleneksel olarak her ay ücretsiz olarak verdiği 3 oyunu açıkladı.

PS PLUS Haziran Oyunları Belli Oldu

SONY, playstation plus üyelerine her ay bilindiği üzere 3 oyunu ücretsiz olarak veriyor. PS Plus Haziran 2021 oyunları da belli oldu. PS Plus üyeleri Haziran ayında Star Wars: SquadronsVirtua Fighter 5: Ultimate Showdown ve Operation Tango oyunlarını ücretsiz olarak hesaplarına indirebilecek.

PS PLUS Haziran Oyunları Belli Oldu
PS PLUS Haziran Oyunları 2021 Ücretsiz 5

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown: PS4 ve PS5

Star Wars: Squadrons: PS4

Operation Tango: PS5

Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown

Yeniden yapım Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown, serinin önceki oyunlarındaki temel oynanış ile dövüş sistemine sahip olacak ve Ryu Ga Gotoku Studio’nun Dragon Engine oyun motoruyla birlikte geliştirilmiş grafikler, her bir dövüş alanı için yeni arka plan müziği, yeni kullanıcı arayüzü, yeni açılış sinematiği ve izleyici modu, turnuvalar ve lobi sistemi gibi online özellikler sunacak. 

PS PLUS Haziran Oyunları Belli Oldu
PS PLUS Haziran Oyunları 2021 Ücretsiz 6

Star Wars: Squadrons

X-wing ve TIE fighter gibi, hem Yeni Cumhuriyet’in hem de İmparatorluk filolarının starfighter’larını kontrol edin. Kokpitinize yerleşip donanım ve görünüm ögelerini özelleştirin, silahlar, kalkanlar ve motorlar arasında güç dağıtımı yapın. Ayrıca, oyuncular PlayStation®VR’da oyunun tamamını sanal gerçeklikle oynama seçeneğine sahip olacak! Return of the Jedi’dan sonraki olayları ele alan ve iki grup arasında dönüşümlü bakış açılarıyla anlatılan, heyecan verici STAR WARS™ tek oyunculu hikayesinde pilotluk yapmanın ne anlama geldiğini öğrenin. Yeni Cumhuriyet, özgürlük için savaşıyor. İmparatorluk düzen istiyor. Galaksinin en iyileri arasına katılmanı istiyoruz.

PS PLUS Haziran Oyunları Belli Oldu
PS PLUS Haziran Oyunları Belli Oldu

Operation Tango

Operation: Tango, casusluk temalı iş birlikçi bir macera. Yakın gelecekteki yüksek teknolojili bir dünyanın çeşitli yerlerinde tehlikeli görevleri tamamlamanız için size ve arkadaşınıza meydan okuyor. İki kişilik özel bir takım olarak siz ve partneriniz AJAN ve HACKER olup birlikte çalışarak içeri sızacak, araştırma yapacak ve özgür dünyayı tehdit eden kuvvetleri ortadan kaldıracaksınız. İki farklı bakış açısından ortaklaşa çalışın, sizi birbirinize bağlayan tek şey sesleriniz olacak. Takım çalışması en önemlisi, işin püf noktası ise iletişim! 

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu