PlayStation
Trend

PS4 Psn Plus Ağustos 2020 oyunları belli oldu!

PS4 Psn Plus Ağustos 2020 oyunları belli oldu! Playstation oyuncularının her ay sonu merakla beklediği haber geldi. PS Plus aboneleri için Ağustos ayı ücretsiz oyunları belli oldu. Sony, Ağustos ayı için verilecek olan ücretsiz oyunları duyurdu. Ayrıca oyuncular Temmuz oyunlarını Ağustos ayının başına kadar ücretsiz olarak indirebilirler.

PS4 Psn Plus Ağustos 2020 oyunları belli oldu!

Sony, her ay Psn Plus abonelerine 2 oyunu ücretsiz olarak veriyor. Geçtiğimiz ay ücretsiz oyunları NBA 2K20, Rise Of The Tomb Raider ve Erica olmuştu. Ağustos 2020 oyunları ise Call of Duty Modern Warfare 2: Remastered ve Fall Guys oldu.

Playstation Plus 11
PS4 Psn Plus Ağustos 2020 oyunları belli oldu! 4

FALL GUYS

Ağustos ayı ücretsiz oyunlarından biri olan Fall Guys’un sunduğu atmosfer çok zevkli görünüyor. Oyunun geliştiriciliğini Mediatonic üstleniyor. Oyunda 100 kişilik çevrimiçi bir arena var. Oyunda karşınıza çıkan engelleri geçerek finish çizgisine ulaşmanız gerekiyor. Oyundaki heyecan gayet güzel diyebiliriz. Rakiplerinize karşı tatlı bir rekabet içinde oluyorsunuz. Amaç tüm bölümleri geçerek ayakta kalmak.

call of duty modern warfare 2 remastered geliyor shiftdelete oyun haberleri
PS4 Psn Plus Ağustos 2020 oyunları belli oldu! 5

CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2: REMASTERED

Dünyada neredeyse milyonlarca hayranı olan Call Of Duty’nin en beğenilen oyunlarından biri olan Modern Warfare 2 yenilenmiş haliyle yani Remastered sürümüyle büyük beğeni toplamıştı. Oyunda dünya ölümcül bir felaketin eşiğinde. Oyundaki silahlar, oynanış heyecanı ve grafikler dönemine göre gayet iyi diyebiliriz. Sürükleyici ve heyecanlı bir oyun sizleri bekliyor. Call Of Duty hayranlarının severek indireceği belli.

Call Of Duty Modern Warfare 2 bugünden itibaren indirebilir. Diğer ücretsiz oyun olan Fall Guys ise 4 Ağustos tarihinden itibaren ücretsiz bir şekilde indirilebilecek.

Fifa 21 yazımız için tıklayınız

PS4 Psn Plus Ağustos 2020 oyunları belli oldu!

PS4 Psn Plus Ağustos 2020 oyunları belli oldu!

PS4 Psn Plus Ağustos 2020 oyunları belli oldu!

PS4 Psn Plus Ağustos 2020 oyunları belli oldu! Call of Duty Modern Warfare 2 ve Fall Guys PSN Plus Ağustos ayı ücretsiz oyunları

User Rating: Be the first one !

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu