OyunlarPlayStation
Trend

PSN Plus 2021 Ağustos Oyunları Belli Oldu

Merakla beklenen PSN Plus 2021 Ağustos Oyunları Belli Oldu. Milyonlarca PSN Plus kullanıcısı ağustos ayının oyunlarının ne olacağını merak ediyordu. Sony bu ay ücretsiz olan oyunları açıkladı.

PSN Plus 2021 Ağustos Oyunları Belli Oldu

Sony, her ay olduğu gibi ağustos ayı için de PSN Plus üyelerine 3 oyunu ücretsiz veriyor. Ağustos ayında verilecek olan oyunlar resmen açıklandı. Bilindiği üzere PSN Plus, Microsoft’un Xbox Games Pass ile büyük bir rekabete girmiş durumda. İşte Ağustos PSN Plus ücretsiz oyunları…

PSN Plus 2021 Ağustos Oyunları Belli Oldu
PSN Plus 2021 Ağustos Oyunları Belli Oldu

Sony, Ağustos ayında Hunter’s Arena: Legends, Plants vs. Zombies: Battle for Neighvorville ve Tennis World Tour 2 oyunlarını ücretsiz olarak PSN Plus üyelerine vereceğini açıkladı. Verilen oyunlar eleştirilere neden olsa da fiyat anlamında da yüksek fiyatlara denk gelen oyunlar…

Ağustos ayında bu oyunlar değişeceği iddialar gündeme gelmişti fakat Sony oyunları değiştirmedi.

Hunter’s Arena: Legends

Mantisco tarafından geliştirilen ve yayınlanan Hunter’s Arena: Legends oyunun, 15 Temmuz 2020 senesinde oyuncuların erişimine sunuldu. Rekabetçi bire bir eşleşmeler ve Battle Royale modlarının yanı sıra bol aksiyonu ile oyuncuların ilgisini çekecek oyun, PS Plus üyeleri ağustos ayında bu ücretsiz şekilde indirebilecek.

PSN Plus 2021 Ağustos Oyunları Belli Oldu
PSN Plus 2021 Ağustos Oyunları Belli Oldu

Plants vs. Zombie: Battle for Neighborville

PopCap Games tarafından geliştirilen ve EA tarafından yayınlanan Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville oyunu da, serinin üçüncü bölümü olarak oyunseverlerle buluştu. 3 Eylül 2019 yılında oyunseverler ile buluşan üçüncü şahıs nişancı oyunu, PS Plus üyeleri tarafından yine ücretsiz olarak indirebilecek.

Tennis World Tour 2

Big Ant Studios tarafından geliştirilen ve Bigben Interactive tarafından yayınlanan Tennis World Tour 2, 22 Eylül 2020 senesinde oyuncuların karşısına çıktı. Kendi sporcunuzu oluşturmanızın yanı sıra Online olarak da oynanan Tennis World Tour 2, PS Plus üyeleri için Ağustos ayında ücretsiz oldu.

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu