OyunlarPlayStation
Trend

PSN Plus Eylül 2021 Oyunları Belli Oldu!

PSN Plus Eylül 2021 Oyunları Belli Oldu… Sony, PSN Plus üyelerine her ay olduğu gibi Eylül ayında da ücretsiz olarak verilecek oyunları açıkladı. Milyonlarca oyuncunun merakla beklediği Eylül 2021 ücretsiz oyunları belli oldu.

PSN Plus Eylül 2021 Oyunları Belli Oldu!

PSN Plus üyeleri her ay ücretsiz oyunları kütüphanelerine indirerek yüzlerce lira değerindeki oyunları oynayabiliyor. Sony, PSN Plus eylül 2021 oyunlarını açıkladı. Merakla beklenen ücretsiz oyunlar, Overcooked: All You Can Eat (PS5), Hitman 2 (PS4) ve Predator: Hunting Grounds (PS4) oldu.

PSN Plus Eylül 2021 Oyunları Belli Oldu!
PSN Plus Eylül 2021 Oyunları Belli Oldu!

Bu ay belli olan bu 3 oyun 7 Eylül’de erişime açılacak ve PSN Plus üyeleri kütüphanelerine ücretsiz olarak indirebilecek.

HİTMAN 2

Büyük bir oyuncu kitlesi Hitman 2 bu ay çok merak edilen oyunların başında geliyor. İlk olarak 2018 senesinde Square Enix piyasaya sürdü. Hitmen 2, Ajan 47‘yi Miami, Mumbai ve Kolombiya şehirlerinde yağmur ormanları da dahil olmak üzere birçok yeni konumlara gönderiyor. Peki oyunda amaç nedir? Hitman 2’de amaç tabii ki verilen hedefleri suikastle yok etmek.

PSN Plus Eylül 2021 Oyunları Belli Oldu!
PSN Plus Eylül 2021 Oyunları Belli Oldu!

Predator: Hunting Grounds

Dört askerin Predator‘a karşı savaştığı çok oyunculu bir oyun olan Predator: Hunting Grounds, Nisan 2020 senesinde PS 4 ve Windows PC’de yayınlanmıştı. Oyunda Predator’a karşı savaşmanın dışında Predator de olma şansı yakalıyorsunuz.

Overcooked: All You Can Eat

PS 4’ün en çok sevilen oyunlarından biri olan Overcooked: All You Can Eat ise oldukça keyifli ve fazlasıyla hareketli bir yemek pişirme oyunu. Oyunda zorlu platformlarda yemek pişirip servis etmeye çalışıyorsunuz. Oyunu arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu