PlayStationOyunlar

PSN Plus Şubat Oyunları Belli Oldu

Playstation plus sahiplerin Sony her ay ücretsiz oyun veriyor. Oyunseverlere her ay 2 adet oyun ücretsiz olarak veriliyor. Sony, PS Plus Şubat 2021 ücretsiz oyunları listesini açıkladı.

PSN Plus Şubat Oyunları Belli Oldu

Sony, Şubat 2021 ayı için 3 oyunu ücretsiz olarak psn plus abonelerin verdi. 3 oyunun toplam fiyatı ise 1000 TL’den fazla. Oyunları PS4 ve PS5 sahipleri PS Plus aboneleri ücretsiz bir şekilde indirebilecek.

PSN Plus Şubat Oyunları Belli Oldu
PSN Plus Şubat Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus Şubat 2021 oyunları bugün itibarıyla ücretsiz olarak indirmeye sunulmuş halde. Öncesinde açıklandığı gibi Şubat ayında Control: Ultimate EditionDestruction All-Stars ve Concrete Genie oyunları ücretsiz olarak ps plus üyelerine verildi. Üç oyunu da şu an ücretsiz bir şekilde kütüphanenize indirebilirsiniz.

Şubat ayı oyunları hiç de fena olmamış gibi. PS5 özel oyunu olan Destruction All-Stars çıkışıyla birlikte doğrudan ücretsiz dağıtılıyor. Control: Ultimate Edition ise Remedy’nin 2019’da çıkan başarılı oyununun tüm DLC’leri içeren ve PS5 güncellemesiyle gelen versiyonu. Oyun PS5 güncellemesinde 60 FPS ve ray-tracing gibi seçenekler sunuyor. 

  • Destruction All-Stars (Sadece PS5)
  • Control Ultimate Edition (PS4 ve PS5)
  • Concrete Genie (PS4 ve PS5)

PSN Plus Şubat Oyunları Belli Oldu

PSN Plus Şubat Oyunları Belli Oldu

PSN Plus Şubat oyunları belli oldu. Sony, Ps plus ücretsiz oyunlarını açıkladı. Control, Destruction All-Stars ve Concrete Genie oyunları ücretsiz oldu.

User Rating: Be the first one !

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu