Mobil UygulamaOyunlar
Trend

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak?

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak? Dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG Mobile bir süredir mobile kısımda gerilere düşmüş durumda. Tencent sebebiyle sessiz günler geçiren PUBG Mobile yeni bir çıkış arıyor.

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak?

Shiftdelete’nin haberine göre, dünyanın en popüler oyunu, PUBG Mobile 2 ile birlikte yeni bir çıkış yakalamak istiyor. PUBG Mobile 2’nin çıkış tarihi de belli oldu. Gelen bilgilere göre oyunun önümüzdeki hafta lansmanı yapılacak. Yer alan bilgilerin kısa süre içerisinde Weibo’dan kaldırıldığı da ortaya çıktı.

Eu4hT29VkAEqXme
PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak? 4

PUBG ERANGEL 2.0 SÜRÜMÜ TAM NOT ALMIŞTI

Twitter’da PlayetIGN adlı kullanıcı, PUBG Mobile 2 oyununun önümüzdeki haftada lansmanı yapılacak iddiasında bulundu. PUBG, Eylül ayında Erangel 2.0 adlı yeni bir sürüm çıkarmış ve oyunculardan tam not almıştı.

Oyun tahminlere göre 2051 yılındaki PUBG evreninde geçecek ve fütüristik bir estetiğe sahip olacak. Oyunda yeni bir harita da yer alacak.

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak?
PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak? 5

Bazı söylentilere göre bazı PUBG Mobile iyileştirmeleri de ortaya çıktı. Battle Royale oyunlarının mekaniklerine yeni bir boyut katacak dronlar ve konuşlandırılabilir sığınaklar yer alacak.

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak?

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak?

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak?

PUBG Mobile 2 Ne Zaman Çıkacak? PUBG oyun hileleri nelerdir? PUBG mobile nasıl oynanır? PUBG Mobile 2 çıkış tarihi belli oldu

User Rating: Be the first one !

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu