Mobil UygulamaOyunlar
Trend

PUBG Mobile Sevilen Moduyla Geri Döndü: PUBG Infection Mode

PUBG Mobile Sevilen Moduyla Geri Döndü: PUBG Infection Mode! PUBG Mobile’den gelen son dakika haberine göre, eski ve yasaklanan bir oyun modunu tekrar hayata geçiriyor. Enfeksiyon modu olarak bilinen Zombie Modu  geçtiğimiz sene 0.14.0 güncellemesiyle oyunseverlere beğenisine sunulmuştu. Ömrü kısa süren bu oyun modu Cadılar Bayramı (Hallowen) kapsamında tekrar PUBG severlerle buluşacak. Yani PUBG mobile’ın sevilen modu Enfeksiyon modu tekrar oynanacak.

PUBG Mobile Sevilen Moduyla Geri Döndü: PUBG Infection Mode

Her sene kutlanan Cadılar Bayramı’na çok az bir süre kalırken, video oyunlarındaki temalarda da Cadılar Bayramı özelliği gelmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de popüler oyunlardan biri olan PUBG Mobile. Cadılar Bayramı temasının hakim olacağı oyunda neler olacak?

ÖZEL SİLAHLAR VE KIYAFETLER YER ALIYOR

PUBG’nin yeni oyun modu Enfeksiyon’da 12 kişi iki takıma ayrılıyor. Takımlar, enfekte olmayanlar ve zombie olanlar şeklinde ikiye ayrılıyor. Daha sonra iki takım birbirine karşı zafer elde etmek için mücadele ediyor. Oyunda yeni silahlar, özel eşyalar ve kıyafetler de yer alıyor. Şimdiden heyecanlanan PUBG severler özlenen yeni oyun modunu heyecanla bekliyor.

PUBG Mobile Sevilen Moduya Geri Döndü: PUBG Infection Mode
PUBG Mobile Sevilen Moduyla Geri Döndü: PUBG Infection Mode 4

YENİ OYUN MOUNDA KURALLAR NEDİR?

Shiftdelete’in haberine göre; temelde CS’deki zombi moduna çok benzeyen PUBG Mobile modu, bilenler için farklı gelmeyecek. Enfekte olmayanları enfekte etme görevi olan zombi takımı, turuncu renklerin ve bal kabaklarının hakim olduğu haritada kazanan taraf olmak için savaşıyor. Oyun ilerledikçe, üç oyuncu rastgele enfekte oluyor ya da zombiye dönüşüyor  ve böylece oyun içinde  sirkülasyon sağlanmış oluyor.

Enfekte olmayan oyuncular, zombi olan oyuncuları öldürürken üç dakika boyunca hayatta kalma mücadelesi veriyor. Tüm sağlıklı oyuncular, zombi olduklarında ise oyun yeniden başlıyor.

PUBG Mobile Sevilen Moduya Geri Döndü: PUBG Infection Mode
PUBG Mobile Sevilen Moduyla Geri Döndü: PUBG Infection Mode 5

Bir tur bittiğinde bütün oyuncular enfekte olmayan oyuncu olarak başlamasına rağmen, 25 saniye içinde üç oyuncu rastgele zombiye dönüşüyor. Oyunu eğlenceli yapan şey ise aslında burada ortaya çıkıyor. Oyuncuların bir maçta karşılaştığı tur sayısı ise toplamda 3 oluyor. Maç sonra erdikten sonra oyuncular performanslarına göre konumlandırılıyor ve ödüllerini buna göre alıyor

Oyuna yeni oyun modu gelmiş durumda.

PUBG Mobile Sevilen Moduyla Geri Döndü: PUBG Infection Mode

PUBG Mobile Sevilen Moduyla Geri Döndü: PUBG Infection Mode

PUBG Mobile Sevilen Moduyla Geri Döndü: PUBG Infection Mode

PUBG Mobile Sevilen Moduyla Geri Döndü: PUBG Infection Mode. pubg efksiyon mode özellikleri neledir? Pubg infection mode nasıl oynanır?

User Rating: 4.45 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu