Yazılım
Trend

PUBG Mobile Yeni New Era 1.0 Güncellemesi

Milyonlarca tutkunu olan PUBG oyunu ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. PUBG Mobile Yeni New Era 1.0 Güncellemesi geldi. PUBG Mobile New Era 1.0 bugün itibariyle milyonlarca oyuncunun hizmetine sunuldu. Peki güncelleme ile birlikte neler geldi? Açıklanan bilgilere göre yeni güncelleme ile birlikte PUBG artık daha gelişmiş grafiklere, daha gerçekçi su yansımalar ve büyük merakla beklenen yeni harita Erangel 2.0 kullanıma girdi. Bununla birlikte bir dizi yenilikler daha var.

pubg mobile
PUBG Mobile Yeni New Era 1.0 Güncellemesi 5

PUBG Mobile Yeni New Era 1.0 Güncellemesi

Milyonlarca oyuncusu olan PUBG, oyun dünyasında oldukça popüler bir yere sahip. Fazla oyuncu olduğu zaman oyunun içinde hile yapan oyuncuların da olması doğal. Hangimiz eski oyunlarda hile yapmadık ki? Fakat bu artık biraz sorun haline gelmiş durumda PUBG’de. Sürekli olarak hesap ve engellenen oyuncular olsa da hile konusunda tam çözüm sağlanmış değil. İşte bu nedenle PUBG, New Era 1.0 güncellemesi ile birlikte bu hile sorunun önüne geçmek için bir hamle yaptı.

Yeni harita olan Erangel 2.0‘ın da içinde olduğu bu yeni güncelleme anti hile yazılımıyla aktif oldu. Yeni gelen güncelleme ile birlikte hile yapan oyuncuların önüne artık kolayca geçilebiliyor ve hile yapmaları engellenebiliyor.

123123
PUBG Mobile Yeni New Era 1.0 Güncellemesi 6

Yeni güncellemede grafiklerin artırılmış olması oyunculardan beğeni aldı. Yeni haritanın da olması oyundaki heyecanın artmasına neden oldu. Şüphesiz ki en çok beğenilen yenilik ise hile yapmanın artık çok zorlaştırıldığı…

Gelecek güncellemede hile tarafında en çok başvurulan Cheat Z, Cheat M, Grass Hack ve Auto Aim hilelerine yönelik daha isabetli ve yüksek oranda tespit edilebilecektir.

pubg mobile
PUBG Mobile Yeni New Era 1.0 Güncellemesi 7

YENİ PUBG HARİTASININ TANITIMI YAPILDI

Güncelleme tarafında gelenler ise kısaca şöyle: Erangel 2.0 haritası, yepyeni görseller, bina düzeltmeleri, büyük kaynak noktası düzeltmeleri, yeni harita unsurları, bina yapısı düzeltmeleri, Livik İyileştirmeleri, yeni silah: M1014, görsel efekt iyileştirmeleri, sahne dengelemesi, hata düzeltmeleri, A.C.E. ve Ötesi temalı oyun, Evo alanı yenilikleri, 23 Ekim’den itibaren Cadılar Bayramı Hastalık Modu, güvenlik ve performans iyileştirmeleri, grafik iyileştirmeleri, eylem iyileştirmeleri, görsel efekt iyileştirmeleri, karakter öğesi iyileştirmeleri

Yeni Erangel 2.0 haritası için yayımlanan ”tur” videosu:

PUBG Mobile Yeni New Era 1.0 Güncellemesi

PUBG Mobile Yeni New Era 1.0 Güncellemesi

PUBG Mobile Yeni New Era 1.0 Güncellemesi

PUBG Mobile Yeni New Era 1.0 Güncellemesi çıktı. Pubg mobile yeni güncelleme özellikleri nelerdir? Pubg mobile indir

User Rating: 4.55 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu