PuhuTV Nedir? PuhuTV Ücretli Mi?

PuhuTV Nedir? PuhuTV ücretli mi?Nereden nasıl izlenir? Hangi film ve diziler var? Hangi içerikler yer alıyor?

PuhuTV Nedir? PuhuTV Ücretli Mi?

PuhuTV, Türkiye’nin en popüler dizi ve film izleme platformlarından bir tanesi. PuhuTV Nedir? PuhuTV web, android ve ios tabanlı bir film ve dizi izleme platformudur. Netflix ve BluTV muadili bir platformdur.

PuhuTV Nedir? PuhuTV Ücreli Mi?

Aralık 2016 yılında Doğuş Holding çatısı altında kurulan PuhuTV, internet üzerinden, TV, bilgisayar ve mobil cihazlardan erişilen bir hizmet sağlayıcısıdır.

PuhuTV’nin ilk yapımı olan Fİ dizisi ise en çok beğenilen dizilerden bir tanesiydi. Dizi, film ve çocuklar için de içeriklerin olduğu bir platformdur.

PuhuTV, yüzlerce dizi ve filmi yüksek görüntü kalitesiyle izleyebileceğiniz yeni nesil online televizyondur. PuhuTV üyeliği ücretsizdir. Ayrıca puhutv’ye üye olmadan da içeriklere ulaşabilirsiniz.

PuhuTV Nedir? PuhuTV Ücretli Mi?

PUHUTV NEREDEN İZLENİR?

PuhuTV’ye www.puhutv.com adresine girerek ulaşabilirsiniz. İsterseniz mobil, tablet ve Apple TV uygulama marketlerinden puhutv uygulamasını indirerek ücretsiz olarak içerikleri izleyebilirsiniz.

PUHUTV İÇERİKLERİ NELERDİR?

puhutv’de dramadan romantiğe, aksiyondan komediye birçok konuda yüzlerce yerli dizi ve filme ulaşabilirsiniz. Ertesi gün akşam televizyondaki en popüler dizileri, unutulmayan Türk dizilerini, en çok sevilen Yeşilçam filmlerini ve çizgi filmleri keyifli bir şekilde izleyerek zaman geçirebilirsiniz.

PuhuTV Nedir? PuhuTV Ücretli Mi?

Yorum yapın