Otomobil
Trend

Taşıt Kredisi Oranları ve Kampanyaları

Taşıt kredisi oranları ve kampanyaları nelerdir? Araba piyasasındaki fiyat artışları devam ediyor. Fiyat artışlarına rağmen ilginç olan da taleplerin de azalmadığı görülüyor. Özellikle Merkez Bankasının faiz indirimi kararları sonrası bankaların da faiz oranlarını düşürmesi kredi taleplerini arttırdı. Taşıt kredisi oranları ve kampanyaları nelerdir?

Bankalar, faiz indirimi sonrası ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde faiz indirimini uyguladı. Uygulanan kredi faiz indirimi nedeniyle de birçok vatandaş kredi talebinde bulundu. Hal böyle olunca taşıt ve konut talebinde de artışlar yaşandı.

ARAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Bankaların kampanyalar çerçevesinde uyguladıkları taşıt kredilerinin faiz oranları merak ediliyor. ÖTV indiriminin önümüzdeki dönemlerde beklenmediği açıklamaları yapıldıktan sonra 2. el otomobil piyasasına yönelimler devam ediyor. Peki hangi banka ne kadar taşıt kredisi veriyor? Hangi banka ne kadar faiz uyguluyor? Aylık ödemeler ne kadar olacak gibi soruları merak eden vatandaşlar faiz oranlarını merak ediyor.

Yarın ise TCMB’nin faiz kararı açıklanacak. Tahminlere göre bir faiz indirimi daha yapılacağı yönünde.

Bankalar, ikinci el otomobil (motosiklet dahil) veya ticari araç alacak olan bireysel/kurumsal müşterilere %0,82 faiz oranı ile taşıt kredisi verilecek.

İşte bankaların uyguladıkları Taşıt Kredisi faiz oranları;

İNG Bank:

Faiz oranı: %0,82

İŞ BANKASI:

Faiz oranı: % 0.87

GARANTİ BBVA

Faiz oranı: %1.05

TEB

Faiz oranı: %0.94

TÜRKİYE FİNANS

Faiz oranı: %0.84

AKBANK

Faiz oranı: %0.91

HALKBANK:

Faiz oranı: %0.94

YAPI KREDİ:

Faiz oranı: %0.95

VAKIF KATILIM:

Faiz oranı: %0.82

Taşıt kredisi oranları ve kampanyaları nelerdir?

Taşıt kredisi oranları ve kampanyaları nelerdir?

Taşıt kredisi oranları ve kampanyaları nelerdir?

Taşıt kredisi oranları ve kampanyaları nelerdir? Faiz oranları ve geri ödeme koşulları nelerdir? Hangi banka ne kadar faiz veriyor?

User Rating: 4.55 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu