Bilgi
Trend

Turkcell Avea ve Vodafone Numarayı Gizliye Açma/Kapatma 2021

Turkcell Avea ve Vodafone Numarayı Gizliye Açma/Kapatma 2021 nasıl yapılır? Gizli no açma ve kapama nasıl yapılır? Turkcell Avea ve Vodafone Numarayı Gizliye Açma/Kapatma 2021

Gizli Numaradan Aramak Nedir?

Gizli Numaradan Aramak Nedir
Turkcell Avea ve Vodafone Numarayı Gizliye Açma/Kapatma 2021 3

Hangi operatör olursanız olun. Gizli numaradan aramak veya arama yapmak hattınızın numarası görünmeden anonim olarak aramalar yapmaktır. Tüm operatörlerden ayarlarınızı kontrol ederek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Özel Numaraya Kapama

Turkcell’e kayıtlı hattınızı gizli numaralardan gelen çağrılara kapatmak isterseniz, cep telefonunuzun arama bölümüne *253# yazıp arama tuşuna basmanız yeterlidir. Artık, hattınızı gizli numaralardan gelen çağrılara kapattınız. Bu servisten yararlanmaya ücretsiz olarak devam edebilir ve hattınızı yeniden gizli numaralardan gelen çağrılara açana kadar devam edebilirsiniz.

Turkcell Özel Numaraya Açma

Turkcell’e kayıtlı hattınızı gizli numaralardan gelen çağrılara açmak isterseniz; #253# yazıp arama tuşuma basmanız yeterlidir. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde, Gizli Numaraya Kapatma servisi kendiliğinden iptal olmuş olur. Turkcell özel numaraya açma ve kapama hizmetinden, tüm bireysel Turkcell kullanıcıları ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Turkcell Gizli Numaraya Açma ve Kapatma

Bazen keyif kaçıran gizli numaralardan arayanları engellemek sizin kimin neden aradığınız öğrenmek için etkili yöntemlerden biri olabilir. Gizli numaralardan gelen aramaları engellemek oldukça kolay ve basit bir işlenmdir. Sizi gizli numaralardan aramalarını engellemek için *253#  numarasını tuşlamanız yeterlidir. Ayrıca bu numarayı tekrar tuşlayarak gizli numara engellemeyi kaldırabilirsiniz.

Turkcell Özel Numara Kapatma Nasıl Yapılır

Turkcell hat sahipleri özel numaradan arama kabul etmek istemiyorlarsa *253# tuşlayıp “YES”e basarak servisi iptal edilebilirler. Servis aktif iken *253# tuşlamaları ve arama tuşuna basmaları servisi aktif etmektedir.

Turkcell Özel Numara Arama Kodu

Turkcell özel yani gizli numara aram kodu ve engelleme kodu *253# dir. Ayrıca gizli numaradan sizi biri aradığında  *#30# tuşlarına bastığınızda sizi arayanı öğrenebilirsiniz. *#38# numara servisi de kullananlar tarafından işe yaradığı belirtilmiştir.

Turkcell Avea ve Vodafone Numarayı Gizliye Açma/Kapatma 2021

Turkcell Avea ve Vodafone Numarayı Gizliye Açma/Kapatma 2021

Turkcell Avea ve Vodafone Numarayı Gizliye Açma/Kapatma 2021

Turkcell Avea ve Vodafone Numarayı Gizliye Açma/Kapatma 2021 nasıl yapılır? Gizli no açma ve kapama nasıl yapılır?

User Rating: 4.4 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu