Yazılım
Trend

🛰️Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Frekansları

Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Frekansları nelerdir? 2021 Türksat 4a kanal frekans listesi bilgileri nelerdir? 4A uydusu frekans listesi ve kanal listesi Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Frekansları

Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Listesi

Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Frekansları aşağıdaki listemizden güncel bir şekilde erişebilirsiniz. Tüm yayınlar Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Frekansları güncel olarak ayarlanmıştır. Soru ve görüşleriniz için yorum kısmından belirtebilirsiniz.


TÜRKSAT 4A UYDUSU GÜNCEL TV FREKANS LİSTESİ
Türksat A.Ş. 4A Uydusu Frekans Gözlem Direktörlüğü (Şubat 2020)
TransponderPaket AdıKanal AdıFrekansSRFECPOLBölgeV-pidA-pid
T3A_01TÜRKSAT ANKARA PAKET 15 – BATIA9 TV1252422500‘2/3’VWest65026602
AKILLI TV65036603
G.ANTEP OLAY TV65016601
GENÇ TV65006600
HAYAT TV65046604
HRT TV65056605
IMC TV65086608
LINE TV65076607
TİVİTİ TV65066606
T3A_01TÜRKSAT ANKARA PAKET 4 – BATIADANA TV1255927500‘2/3’VWest54035503
ART FM5510
BARIŞ TV54055505
BEDİR TV54075507
CEM RADYO5511
CEM TV54015501
ÇİFTÇİ TV54085508
ESKİŞEHİR STAR FM5512
HAK MESAJ FM5515
KOZA TV54045504
POLİS RADYOSU5513
SRT 154065506
STARARTI FM5516
TÜRKSAT TANITIM54095509
TV 4154005500
TV 554025502
T3A_02TÜRKSAT ANKARA PAKET 6 – BATI7/24 TV1260527500‘2/3’VWest56045704
DENGE TV56085708
ERKAM RADYO5714
KANAL FIRAT56095709
MGC TV56065706
OLAY TV56015701
RADYO MÜZİK5711
RADYO SLOW TIME5712
RADYO SPOR5713
RTV56105710
SHOPPING CHANNEL56055705
TV 156035703
TV 10056075707
TV KAYSERİ56005700
TV0656025702
T3A_03CINE 5 PAKETCINE5126739600‘3/4’VWest30003100
T3A_03DIGITURK HD PAKETBJK TV1268711400‘3/4’VWest31023202
GS TV31013201
LİG TV HD31003200
TÜRKSATAHİ TV78007900
BATMAN TV78017901
GELİŞİM TV78027902
T3A_03MPEG4 PAKET
– BATI
KANAL 2000126997700‘5/6’VWest78037903
KANAL 5678047904
KANAL 6078057905
ORT TV78067906
T3A_04NTV BATI PAKETEUROSTAR1272116666‘3/4’VWest19002000
KRAL FM2005
KRAL POP19022002
KRAL TV19032003
NTV AVRUPA19012001
NTV SPOR HD19042004
T3A_06TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 – BATI365 TV1155830000‘2/3’VWest60006100
NEHİR TV60056105
PLANET ÇOCUK60096109
PLANET MUTFAK60026102
PLANET PEMBE60046104
PLANET TÜRK60036103
SEMERKAND HD60066106
SEMERKAND RADYO6113
SEMERKAND TV60076107
SEYMEN TV60086108
SHOW RADYO6112
SMART MARKET60106110
VIVA RADYO6111
VIVA TV60016101
T3A_06TÜRKSAT ANKARA PAKET 9 – BATIABANT TV1159425000‘2/3’VWest59006000
DOST FM6010
DOST TV59016001
DURU TV59026002
GÜNEYDOĞU TV59046004
KANAL 2659036003
KANAL 559086008
KANAL S59096009
KANAL TEK59056005
KARDELEN TV59076007
RADYO ÇAĞ6011
TV 200059066006
T3A_07DIGITURK PAKETİZ TV1167624444‘3/4’VWest33063406
LIG TV 233013401
LIG TV 333023402
LIG TV33003400
MMAX COMEDY33083408
MMAX FAMILY33103410
MMAX STAR33093409
MMAX TURK33073407
SPOR JOKER33113411
TARAFTAR 20433003400
TARAFTAR 20533013401
TARAFTAR 20633023402
CNN TURK HD105205
DISCOVERY SCIENCE HD108208
DIZISMART PLATIN HD104204
T3A_08DTVH P6 HD T38DIZISMART PREMIUM HD1097030000‘5/6’VWest107207
KANAL D HD101201
MAXSMART PREMIUM HD114214
MOVIESMART ACTION HD109209
MOVIESMART GOLD HD110210
MOVIESMART PREMIUM 2 HD116216
MOVIESMART PREMIUM HD115215
SMART SPOR 2 HD112212
SMARTSPOR HD117217
T3A_09DTVH P7 T39AB MOTOEURS1101230000‘5/6’VWest11471247
ANIMAUX11461246
DA VINCI LEARNING11211221
EROTICA TV11171217
FX11031203
MAXSMART PREMIUM11381238
MOVIESMART FAMILY11041204
MOVIESMART PREMIUM11021202
MOVIESMART TURK11491249
NBA TV11521252
PENTHOUSE11431243
SMART COCUK11071207
SMART SPOR 211401240
SMART SPOR11511251
T.A.Y. TV11391239
T3A_10TRT HD PAKETTRT 1 HD1105430000‘3/4’VWest16011701
TRT HABER HD16021702
TRT HD16001700
T3A_11STV BATI PAKETAKRA FM1109630000‘5/6’VWest2425
BURC FM2420
DUNYA RADYO2422
DUNYA TV23052405
IRMAK TV23072407
MC TV23042404
MEHTAP TV23012401
MORAL FM2426
RADYO 20002427
RADYO 342428
RADYO BERFIN2423
RADYO CIHAN2424
RADYO MEHTAP2421
SAMANYOLU TV23002400
SAMANYOLU TV HD23092409
SHABER23022402
TUNA SHOPPING TV23062406
XAZAR TV23082408
YUMURCAK TV23032403
ADA TV125126
AS FM391
AS TV185186
T3A_13TÜRKSAT KIBRIS PAKET 1
– BATI
BAYRAK FM1254130000‘3/4’HWest361
BAYRAK INT351
BAYRAK KLASİK371
BRT 1115116
BRT 2195196
BRT RADYO 1341
DİYALOG TV425426
FIRST FM311
GENÇ TÜRKÜ TV205206
GENÇ TV KIBRIS145146
KANAL T KIBRIS135136
KIBRIS TV175176
MEGATÜRK TV415416
SİM TV165166
STAR SHOPPING TV235236
SUFİ TV405406
T POP TV435436
T3A_14TÜRKSAT ANKARA PAKET 5 – BATIA.VUSLAT TV1264130000‘2/3’HWest55095609
AKSU TV55065606
EDESSA TV55085608
GÖZYAŞI FM5614
HİLAL TV55055605
KANAL 355015601
KANAL 3555005600
KANAL T55025602
KANAL URFA55075607
MÜJDE FM EGE5615
RADYO T5616
RADYO VATAN5618
SEYMEN ANADOLU5617
SOKAK TV55105610
TEK RUMELİ TV55045604
TV 1055115611
VATAN TV55035603
T3A_15MEB İLETİŞİMANADOLU YURDUM TV1268530000‘3/4’HWest12141314
ANADOLU YURDUM TV12181318
ANADOLU YURDUM TV12161316
AORDU12001300
AORDU12011301
BAHAR TÜRK TV12111311
BESK TV12031303
BESK TV12071307
BESK TV12261326
KOMEDİ TÜRK12021302
MULTİ TV12121312
RENK TV12171317
SMART MARKET TV12201320
SMART MARKET TV12101310
SMART MARKET TV12251325
SMART MARKET TV12041304
SMART MARKET TV12271327
SMART MARKET TV12061306
SMART MARKET TV12221322
ŞOK TV12211321
ŞOK TV12051305
TEK ÜRÜN TV12241324
TEK ÜRÜN TV12091309
TELE TV12131313
TV 2712191319
UYGUN TV12081308
UYGUN TV12231323
VOLKAN TV12151315
T3A_16TÜRKSAT ALMANYA PAKET BATIKABE (CANLI)-AL QURAN1272927500‘2/3’HWest50065106
KANAL AVRUPA50025102
MESCİD-İ NEBEVİ AL SUNNAH50075107
MPL50035103
NUR TV50055105
RUDAW TV50085108
TÜRKSHOW50005100
YOL TV50015101
T3A_17BLACK SEA SAT PAKET 21 TV1147223450‘5/6’HWest10011011
2 TV19011911
ADJARA TV11011111
GDS TV13011311
GREEN WAVE FM1514
İMEDİ TV15011511
MAESTRO TV12011211
RADIO 11515
RADIO İMEDİ1512
RADIO TOISE1513
RUSTAVI 214011411
TV 2518011811
TV 316011611
T3A_17TÜRKSAT ANKARA PAKET 11 – BATIBERRAK TV1150930000‘2/3’HWest61096209
CAN ERZİNCAN TV61036203
DAMLA TV61046204
FURKAN TV61076207
HEVİ TV61026202
KANAL 2461086208
KUDÜS TV61056205
KURDMAX PEPULE TV61066206
TR 161106210
VİZYON 5861016201
YURDUM TV61006200
ÇAY TV66116711
EGE TV66006700
EXPO CH66016701
FLASH TV66026702
HLT TV66036703
KARADENİZ FM6718
KRT TV66046704
T3A_20TÜRKSAT ANKARA PAKET 16 – BATIMAVİ KARADENİZ1097030000‘5/6’HWest66056705
MCJ MEDIASA66066706
NR 1 TÜRK66076707
NR166086708
NUMBER 1 TÜRK FM6716
NUMBER ONE FM6717
RADYO EGE6715
RUMELİ TV66096709
VTV66126712
YABAN TV66106710
YASİN TV66136713
T3A_21ELTR TVELTR TV109973700‘3/4’HEast41944197
T3A_21ANS TVANS TV110013200‘3/4’HEast308256
T3A_21BİRLİK RTVBIRLIK TV110062960‘3/4’HEast3336
T3A_21KANALTÜRK DOGU PAKETBUGÜN110149600‘3/4’HEast22512351
KANALTÜRK22502350
KANALTÜRK RADYO2352
T3A_211 TV – AFG1 TV110222400‘3/4’HEast41944195
T3A_22KANAL A HD PAKETKANAL A HD110394800‘2/3’HWest30503150
KANAL A TEST30513151
PARK FM3153
RADYO A3152
RADYO BANKO3155
RADYO MEGA3154
T3A_22SHOW TURKSHOW TURK110454800‘3/4’HWest21502250
T3A_22HABERTURK- BLOOMBERG HT_BATI PAKETBLOOMBERG HT110538000‘3/4’HWest21262226
HABERTURK21252225
HABERTURK RADYO2227
T3A_22360 TV360110624820‘3/4’HWest30753175
ALEM FM3176
LİG RADYO3177
T3A_23TRT PAKET DOĞUANTALYA RADYO1109630000‘5/6’HEast1018
ÇUKUROVA RADYO1215
ERZURUM RADYO1216
EURONEWS TÜRKÇE11121113
RADYO 1815
RADYO 2(TRT FM)915
RADYO 3816
RADYO 4916
RADYO 6917
TRABZON RADYO1217
TRT 1512513
TRT 4-TRT ÇOCUK912913
TRT 614121413
TRT ANADOLU15121513
TRT ARAPÇA12121213
TRT AVAZ10121013
TRT HABER612613
TRT MÜZİK812813
TRT NAGME1115
TRT RADYO H817
TRT SPOR13121313
TRT TURKU1116
TRT TÜRK712713
TSR TÜRKÇE1017
VOT EAST1117
VOT WEST1315
VOT WORLD1016
T4A_01ATV BATI PAKETA HABER118834800‘5/6’VWest14011501
ATV AVRUPA14001500
T4A_01TÜRKSAT ANKARA PAKET 13 – BATIAJANS 991191630000‘3/4’VWest63066406
AVANTAJ TV63116411
BERAT TV63076407
EKİN RADYO6422
EKİNTÜRK TV63086408
FULLMAX FM6421
JOYTÜRK6414
KADIRGA TV63016401
KANAL 3463056405
KANAL B63006400
KÖY TV63026402
KÜPE FM6420
MEDYA FM6418
MELTEM TV63036403
MESAJ TV63046404
MMC TÜRK TV63096409
RADYO İMPARATOR6423
RAVZA FM6419
SEBİL TV63106410
UHUD FM6417
T4A_03TRT BATI PAKETMETEOROLOJININ SESI1195827500‘5/6’VWest1616
RADYO 11608
RADYO 31609
RADYO 41612
RADYO 61613
RADYO GAP1610
TRT 115001600
TRT 3 SPOR15031603
TRT AVRUPA FM1620
TRT BELGESEL15051605
TRT COCUK15041604
TRT DİYANET TV15251625
TRT FM1611
TRT HABER15011601
TRT MUZIK15071607
TRT NAME1619
TRT OKUL15061606
TRT RADYO HABER1618
TRT TURK15021602
TRT TURKU1621
TSR TURKCE1615
VOT EAST1623
VOT WEST1617
VOT WORLD1614
T4A_04DTVH P1 T44ANADOLU TV1197727500‘5/6’HTR151251
ANADOLU YURDUM141241
ANC TV145245
ARTI 1 TV153253
AZADLIQ VOA AZERI271
BEST OF ARABESK119219
BITLIS TV133233
CARTON NETWORK115215
D SHOPPING103203
DAMARIM TV125225
EVİN TV131231
HM TV139239
KANAL C147247
KANAL D101201
KOCAELI TV127227
MEDYA TV143243
MEGA TV137237
NHK WORLD TV105205
OUTLET TV149249
PAL FM273
PAL STATION275
PARK TV123223
TOP SHOP TV129229
TRENDY TV121221
TV A135235
VOICE TV117217
T4A_05STAR MEDYA PAKET24 TV119869600‘5/6’VWest19502050
RADYO ABC2052
TV419512051
T4A_05KANALTÜRK HD PAKETBUGÜN TV HD1199911666‘2/3’VWest22012301
KANALTÜRK HD22002300
KANALTÜRK RADYO2302
T4A_05TÜRKMENELİ TVTÜRKMENELİ TV120094444‘3/4’VWest308256
T4A_06NTV TÜRKİYE PAKETCAPITAL RADIO1201527500‘5/6’HTR1908
CNBC-E18031903
E218041904
KLASİK RADYO1914
KRAL FM1910
KRAL POP1909
MAXIMUSIC1913
NTV18011901
NTV RADYO1907
NTV SMART SPOR HD18061906
NTV SPOR18021902
RADYO EKSEN1911
RADYO VOYAGE1912
STAR TV18001900
STAR TV HD18051905
T4A_07DTVH P2 T47BEST FM1203427500‘5/6’VWest277
BULUT TV123223
CNN TURK101201
CNNTURK RADYO271
DILAN TV143243
DOGU TV141241
DREAM TURK TV107207
DREAM TV105205
EURO D109209
GÜNES TV145245
HAZAN TV137237
KARIŞIK TV127227
MÜZİK TÜRK135235
NISA TV139239
ONE BAL TV131231
ONE SÜPER TV121221
PİKSEL TV129229
PMC TV133233
RADYO D273
SLOW TURK275
SUPERPOP TV125225
TV 2103203
TV8 INT118218
T4A_08ATV DOĞU PAKETA HABER1205427500‘5/6’HEast13011401
A HABER HD13061406
A HABER RADYO1408
A SPOR13021402
A SPOR HD13071407
A SPOR RADYO1409
ATV13001400
ATV HD13051405
MİNİKA ÇOCUK13031403
MİNİKA GO13041404
T4A_09DTVH P3 HD T49ANIMAL PLANET HD1207327500‘5/6’VWest102202
CHANSONS163263
CLASSIC R’NB & SOUL155255
CLASSIC ROCK158258
DISCO & FUNK156256
DISCOVERY HD SHOWCASE101201
DISCOVERY TURBO XTRA HD106206
FOOD NETWORK HD104204
HIP HOP152252
ID XTRA HD109209
LATIN154254
MOVIESMART CLASSIC110210
MOVIESMART TÜRK HD111211
NEW AGE157257
PENTHOUSE 3D108208
PENTHOUSE HD107207
REGGAE151251
ROCK’N’ROLL159259
ROCK ALTERNATIVE161261
ROCK ANTHEMS160260
SILK (LOVE SONGS)162262
THE FIGHT NETWORK103203
TRANCE153253
TÜRK MIX164264
TÜRK SANAT MUZIGI166266
TÜRKÇE SLOW165265
TV 2 HD105205
T4A_10STV DOĞU PAKETBURC FM120796400‘5/6’HEast2280
RADYO MEHTAP2281
SAMANYOLU TV21752275
SHABER RADYO2282
T4A_10KANAL 7 DOĞU PAKETKANAL 7120954800‘5/6’HEast25002600
RADYO 72601
T4A_10KANAL 7 HD PAKETKANAL 7 HD121038333‘2/3’HEast25252625
ULKE TV HD25262626
T4A_11DTVH P4 T411ANIMAL PLANET1218827500‘5/6’VWest134234
BABY TV148248
CNN INTERNATIONAL121221
DISCOVERY CHANNEL133233
DISCOVERY SCIENCE136236
DISCOVERY WORLD135235
DIZISMART PREMIUM146246
FOX CRIME152252
LULI TV150250
MOVIESMART ACTION144244
MOVIESMART CLASSIC143243
MOVIESMART FEST129229
MOVIESMART GOLD130230
MOVIESMART PLATIN101201
T4A_12PALMİYE DİJİTAL PLATFORMUAGIR FM1216927500‘5/6’HEast4026
ASLAN FM4021
BABA TV39014001
BAL TV39084008
BEST POP39054005
BEST TV39114011
ÇAĞLA TV39184018
ÇINAR TV39144014
DAMLA FM4020
DELTA FM4022
EKREM TV39004000
EVİN TV39064006
GARDAŞ TV39044004
HİRANUR TV39164016
HİV TV39024002
İMPARATOR TV39074007
KEVSER FM4027
KIRMIZIGÜL TV39094009
MAVİ TV39154015
MEDYA TV39104010
PALMİYE TV39134013
POWERKURT4023
RADYO ANGARA4025
RADYO BAL4024
RUMELİTÜRK TV39194019
SAHİBİNDEN TV39034003
SÜPERMARKET TV39174017
TUANA TV39124012
T4A_13TV NET HD PAKETTVNET HD122135833‘2/3’VWest14501550
T4A_13TV NET SD PAKETLALEGÜL FM122204800‘5/6’VWest1576
TV NET14751575
T4A_13TGRT BATI PAKETTGRT BELGESEL122288400‘5/6’VWest28012901
TGRT EU28022902
TGRT FM2903
TGRT HABER28002900
T4A_13KANAL 7 BATI PAKETISTANBULUN SESI122387200‘5/6’VWest2656
KANAL 7 AVRUPA25502650
RADYO 72654
RADYO VOKAL2655
TVT25532653
ÜLKE TV25512651
YURDUM TV25522652
T4A_14SHOW HDHABERTÜRK HD1220910000‘3/4’HEast20012101
SHOW HD20002100
T4A_14SHOW TVSHOW TV122196500‘3/4’HEast21002200
T4A_15GÜÇ DİJİTAL PLATFORMU1AN TV1226527500‘5/6’VWest34063506
ARAFAT TV34133513
DİAMOND TV34073507
DOMİNO TV34113511
HM TV34163516
KANAL C34203520
LİMANGO TV34153515
MAKSIM TV34143514
MEGA MÜZİK34043504
MEGA PAZAR TV34083508
MEGA SUARE TV34103510
MEGAZİN34053505
MUHABBET TV34093509
NİSA TV34223522
PARK TV34173517
POWER FM3523
POWER LOVE FM3525
POWER TV34003500
POWERTURK FM3524
POWERTURK TV34013501
POWERTV EURO34023502
POWERXL3526
PRD 13528
PRD 23529
PRD 33530
PRD 43531
PRD 53532
PTV 134033503
RADYO FENOMEN3527
SEYRAN TV34183518
SİNEMAFON TV34123512
TRENDYOL34193519
TÜRKÜ TV34213521
T4A_16DTVH P5 HD T4162000s1224527500‘5/6’HEast151251
24 KITCHEN HD104204
60s155255
70s154254
80s153253
90s152252
ALL DAY PARTY156256
BBC HD113213
BLUES166266
CHILLOUT159259
CLASSICAL GREATS164264
CLASSICAL ORCHESTRAL163263
COCKTAIL LOUNGE160260
COOL JAZZ161261
COUNTRY167267
DANCEFLOOR FILLERS157257
FOX CRIME HD107207
FOX SPORTS HD103203
FREEDOM158258
FX HD106206
INDIE CLASSICAL165265
JAZZ CLASSICS162262
MOVIE SMART FAMILY HD110210
MOVIESMART FEST HD111211
MOVIESMART PLATIN 2 HD109209
MOVIESMART PLATIN HD108208
NBA TV HD102202
TRAVEL CHANNEL HD105205
24SAAT TV32233323
ANADOLUM TV32153315
ANGORA TV32083308
AZADİ TV32033303
CHANEL TV32213321
CİNERAMA TV32173317
DENİZ TV32143314
FHM TV32113311
GOVEND TV32003300
HAMSİ TV32053305
HANCI TV32223322
HAVİN TV32123312
T4A_17DIGI MEDYAKABE TV1230327500‘5/6’VWest32043304
MAXO TV32193319
MEZOPOTAMYA TV32203320
MUNZUR TV32073307
NO1 TV32103310
OSMANLI TV32023302
RADYO YAREN3324
RİXSOS TV32013301
RTV32133313
TARZ TV32163316
TROPİC TV32093309
YAREN TV32063306
ZEYNO TV32183318
T4A_19TÜRKSAT ANKARA PAKET 7-BATIAS TV1234530000‘3/4’VWest57045804
BAYRAM FM TÜRKİYE5814
DOLUNAY FM5816
EM TV57005800
FB TV57015801
GALA TV57085808
KONYA TV57105810
MAXI TV57075807
ON457125812
ORDU ALTAŞ TV57055805
SEMSEM FM5817
SILA RADYO5815
SPORTS TV57035803
SUN TV57115811
TÜRKİYEM TV57065806
UZAY TV57135813
WORLD TRAVEL CHANNEL57025802
YILDIZ TV57095809
T4A_19TÜRKSAT ANKARA PAKET 12-BATIBEREKET HAYVANCILIK1238027500‘3/4’VWest62066306
BEYAZ TV62006300
BEYAZ TV HD62016301
DİYANET RADYO6312
DRT DENİZLİ62036303
KANAL 3262046304
KANAL A62026302
MCJ MEDIASA HD62056305
PAMUKKALE TV62076307
PARK FM6309
RADYO A6308
RADYO BANKO6311
RADYO MEGA6310
T4A_20FOX TV HDFOX TV HD123296666‘2/3’HTR28502950
T4A_20FOX TVFOX TV123365520‘3/4’HTR28752975
T4A_20MNG PAKETSHOP90123469600‘3/4’HTR29013001
TV829003000
AGİ TV64056505
EGE TÜRK TV64026502
ES TV64046504
T4A_20TÜRKSAT ANKARA PAKET 14-TÜRKİYEMEDYAM 141237930000‘3/4’HTR64016501
NURS TV64066506
SAT-7TÜRK64106510
SÜPER TV64076507
TELEDÜNYA HD64116511
TELEDÜNYA INFO64096509
UÇANKUŞ TV64006500
T4A_21TÜRKSAT ANKARA PAKET 1 – BATIANC RADYO1242327500‘3/4’VWest5211
BENGÜTÜRK51015201
ÇAĞRI FM5212
HALK TV51005200
KAÇKAR TV51085208
KON TV51035203
KONYA FM5213
MÜJDE FM5214
RADYO SILA5215
RADYO YAKAMOZ5216
REHBER TV51105210
RİBAT FM5217
SHOPPING TV51065206
SMART TV MARKETING51075207
T KACKAR5218
TATLISES TV51055205
TEKİN AKDENİZ TV51045204
ULUSAL TV51025202
VİZYON TÜRK5219
VİZYONTÜRK51095209
YÖN FM5220
T4A_21TÜRKSAT ANKARA PAKET 3 – BATIALJAZEERA TV(ARAB)1245830000‘3/4’VWest53085408
ALJAZEERA TV(ENG)53075407
ASU TV53115411
BEREKET TV53025402
BEYKENT TV53055405
EVİN TV53105410
HABERAKS53045404
KANAL 3353015401
KANAL 5853125412
MANİSA MEDYA TV53065406
ONE BEST TV53095409
SKY TV53035403
TV 5253005400
T4A_22TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 – DOĞUBAL TV1242330000‘3/4’HEast52105310
DELTA TV52115311
DISNEY CHANNEL52005300
JİYAN TV52095309
KANAL C52045304
KARADENİZTÜRK52035303
LALEGÜL TV52085308
POLİS RADYOSU5315
TARIMTÜRK TV52025302
TEMPO TV52055305
TMB52015301
TÜRKSAT TANITIM52075307
VAN TV52065306
T4A_22FARDA TVFARDA TV124472400‘3/4’HEast308256
T4A_22FOX INT HD PAKETFOX LIFE TURKEY HD124719200‘2/3’HEast29503050
NG PEOPLE HD29523052
NG TURKEY29513051
T4A_R1SİNEMA TV HD PAKET – BATIDA VINCI LEARNING1177527500‘3/4’VWest26092709
ENGLISH CLUB TV HD26082708
FIGHTBOX HD26072707
LULİ TV26102710
RTL26122712
SCI TECH TV26112711
SINEMA AKSIYON HD26022702
SİNEMA TV 1001 HD26042704
SINEMA TV ASK HD26032703
SINEMA TV HD26002700
SİNEMA TV HD 226012701
SINEMA TV HD AILE26052705
VIASAT NATURA/ VISAT HISTORY CHANNEL HD26062706
T4A_R1SİNEMA TV PAKETBAHAR MEDİKAL TV117978800‘5/6’VWest24042504
BAHAR TURK TV24032503
FIL TV24002500
ISTANBUL FM2506
KIDZ/ANIMEX24012501
TOPRAK YILDIZ TV24022502
T4A_R3GÜÇ DİJİTAL PLATFORMU- P2FUL TV118248000‘3/4’VWest37023802
KÜRT POP37033803
KÜRT POP FM3806
MEDYA TV37013801
POWERTÜRK EURO37003800
PRD 63807
PRD 73808
PRD 83809
PTV237043804
PTV337053805
T4A_R3TÜRKSAT TANITIM (NIT
ve TXT)
TÜRKSAT TANITIM (NIT ve TXT)118442222‘3/4’VWest308256
T2A_01DIGITURK T21- 1MMAX SPEED117146000‘5/6’VWest21162218
NAT GEO21192223
T2A_01DIGITURK T21- 2ANIMAL PLANET1172915555‘5/6’VWest21602289
BLUEHUSTLER21172217
EUROSPORT21582287
HISTORY21612290
MASAL RADYO2207
NAT GEO WILD21592288
PLAYBOY21572286
TURKMAX GURME21152163
T2A_01DIGITURK T21- 3DISCOVERY CHANNEL117423600‘5/6’VWest21172220
T2A_02TURKSAT TANITIM-TKGSTURKSAT TANITIM1174727500‘5/6’HEast555556
T2A_07TÜRKSAT TANITIM (NIT
ve TXT)
TÜRKSAT TANITIM (NIT ve TXT)118442222‘3/4’VWest308256
T2A_21KONTÖR TV PAKET47 TV1213027500‘5/6’VWest35023602
AKSARAY ART TV35133613
BTV35063606
BURSA TV35123612
ÇORUM TV35113611
DOĞU TV35073607
DOLUNAY TV35013601
KANAL 1535033603
KANAL 5235043604
KARABÜK BRTV35053605
ORDU TV35093609
RUHA TV35003600
SAFA TV35103610
SİVAS SRT35143614
TON TV35083608

Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Frekansları

Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Frekansları

Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Frekansları

Türksat 4A Uydusu Güncel Kanal 2021 Frekansları nelerdir? 2021 Türksat 4a kanal frekans listesi bilgileri nelerdir? 4A uydusu frekans listesi ve kanal listesi

User Rating: 4.3 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu