Kripto Para Haberleri
Trend

Waves nedir? Bitcoin ne kadar oldu?

Waves nedir? Kriptopara’da ve özellikle de altcoinlerde piyasa ne durumda? Bitcoin kaç dolar oldu?

Yeni nesil para yolunda ilerleyen kriptoparalarda dalgalanma devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 10.000 dolar denemesi yapan bitcoin satış baskısı yiyerek aşağı doğru bir çekilme başladı.

Bitcoin’de aşağı doğru başlayan geri çekilmenin nereye gideceği tam olarak bilinemiyor.

Direnç Seviyeleri; 9500 –  980010000 10600

Destek Seviyeleri;  9070 810777007328

WAVES COİN NEDİR? NASIL ÇALIŞIR?

Kriptolara piyasasında yüzlerce altcoin bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de WAVES.

1
Waves nedir? Bitcoin ne kadar oldu? 3

WAVES, kullanıcıların değerli olan varlıklarını güvenilir ve basit bir şekilde ticaretini ve değerli olan varlıklarını depo edilebilmesini sağlamak adına yapılan bir kripto para birimidir. WAVES coin, bitcoin’deki gibi açık kaynaklı bir kod kullanır. Yani yapılan transferi görebilmemizi sağlar.

Waves, kullananların değerli varlıklarını kolay ve güvenilir bir şekilde ticaretini ve değerli varlıklarının depo edilebilmesini sağlamak için oluşturulan kripto para birimidir. Waves Coin aynı zamanda, Bitcoin gibi açık kaynaklı kod kullanır. ( Her transferi görebilmemizi sağlar. )

KRİPTOPARA BORSASI CANLI TAKİP

Waves platformu nasıl çalışır?

WAVES coin, genel olarak bir ağ istemci yazılımını, hard fork olarak adlandırılan her yeni işlem türüyle güncellenmesi gereken tipik Blockchain protokolü üzerinde geliştirmeyi hedefler. Yani özetle, yeni işlem çeşitleri, çekirdek yazılımın üstünde eklentiler aracılığıyla uygulanıyor.

Platform aynı zamanda akıllı sözleşmelerle de çalışır, ancak bunlar, Ethereum’unki gibi diğer sözleşmelerle pek ortak değil. Akıllı sözleşmeler yerleşik eklentiler tarafından yazılır, böylece tüm süreci basitleştirir. Custom Application Tokens (Özel Uygulama Tokenleri (CATs)), merkezi olmayan borsalar (DEX) ve çeşitli anonimlik özellikleri, çekirdek yazılımda bulunan bazı uygulama türleri.

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu