Teknoloji
Trend

Whatsapp Web Görüntülü Nasıl Konuşulur?

Whatsapp Web Görüntülü Nasıl Konuşulur? Görüntülü whatsapp web üzerinden nasıl yapılır? Toplu görüntülü nasıl konuşulur? Whatsapp artık hayatımızın neredeyse vazgeçilmez bir parçası haline geldi.

Whatsapp Web ise son dönemlerde pandeminin etkisiyle de birlikte en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesi oldu. Her işimizi artık neredeyse whatsapp web üzerinden hızlıca halledebiliyoruz.

Whatsapp Web Görüntülü Nasıl Konuşulur?

Whatsapp Web’in artık çok önemli bir özelliği var. O da görüntülü konuşma. Zoom’la birlikte daha da sık yapmaya başladığımız görüntülü konuşmalar artık Whatsapp Web üzerinden de yapılabiliyor. Peki whatsapp web’de görüntülü konuşma nasıl yapılıyor?

Whatsapp Web Görüntülü Nasıl Konuşulur?
Whatsapp Web Görüntülü Nasıl Konuşulur? 3

Web Whatsapp görüntülü arama nasıl yapılır?

Web WhatsApp uygulamasından henüz bu özellik aktif olmadı. Yakın bir süreçte WhatsApp Web üzerinden aramalar yapılabilecek. Ancak Hürriyet’in haberine göre; çift tikin görüldüğü mesajların yanında artık büyüteç simgesi olacak ve mesajın doğruluğu aranacak. Bunun anlamı da artık bilgi kirliliğinin önüne geçmek demek…

Şirketten yapılan açıklamada WhatsApp Web güncellemelerinin ön planda tutulduğu belirtildi.

WhatsApp henüz resmi bir çıkış tarihi açıklamamış olsa da, yeni özelliklerin önümüzdeki haftalarda daha fazla kullanıcıya sunulmasının beklendiğini de belirtelim. 

WHATSAPP’TAKAÇ KİŞİ GÖRÜŞMEBİLİR?

Whatsapp‘ta 8 kişilik görüntülü konuşma yapma fırsatı bulacak. Kullanıcıların, Whatsapp‘ta görüntülü konuşmayı 8 katılımcıya kadar desteklenen grup video ve sesli aramalara katılması için WhatsApp‘ın en son sürümünü kullanıyor olması gerekiyor.

whatsapp web’e gitmek içi tıklayınız

Whatsapp Web Görüntülü Nasıl Konuşulur?

Whatsapp Web Görüntülü Nasıl Konuşulur?

Whatsapp Web Görüntülü Nasıl Konuşulur?

Whatsapp Web Görüntülü Nasıl Konuşulur? Görüntülü whatsapp web üzerinden nasıl yapılır? Toplu görüntülü nasıl konuşulur?

User Rating: 4.38 ( 4 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu