OyunlarTeknolojiXbox
Trend

Xbox Series S Çıkış Tarihi Belli Oldu

Xbox Series S Çıkış Tarihi Belli Oldu. Bu sene yeni konsolların çıkış senesi olacak. Yeni konsollardan biri olan Xbox Series S çıkış tarihi belli oldu. 8 Eylül 2020 tarihinde fiyatı açıklanan Xbox Series S’in bugün de çıkış tarihi ve özellikleri belli oldu.

Xbox Series S Çıkış Tarihi Belli Oldu

Microsoft tarafından yayınlanan bir videoda Xbox Series S’in özellikleri belli oldu. Yeni nesil konsollardan en ucuzu olan ve donanım anlamında da daha düşük bileşenleri barındıran Xbox Series S’in özellikleri merak ediliyordu.

xbox series

Xbox Seriers S Ne Zaman Çıkacak?

Ortaya çıkan videoyla birlikte Xbox Series S’in çıkış tarihi ve özellikleri de belli oldu. Xbox Series S konsolu 10 Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürüleceği açıklandı.

Dijital bir konsol olan Xbox Series S, 1440p 120 FPS oyun oynatabilecek. Ayrıca, Ray Traycing desteğine, düşük gecikmeye, 4K stream özelliğine ve oyun çözünürlüklerini 4K‘ya çıkarmak gibi teknolojik imkanlar da sunuyor.

Not: Xbox Series X gibi Series S’te de PCIe 4.0 SSD kullanılmaktadır.

XBOX SERİES S FİYATI NEDİR?

Dün açıklanan bilgilere göre Xbox Series S konsolunun fiyatı 299 dolardan ve Xbox Series X ise 499 dolardan satışa sunulacak. Fakat Türkiye’deki fiyatı henüz netleşmedi. Türkiye’deki fiyatının ne kadar olacağı ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

xbox series

Xbox Series S’in henüz Türkiye fiyatını bilmiyoruz. Fakat iddialara göre Xbox Series S’in Türkiye’deki fiyatının 5 bin TL veya daha aşağı bir fiyat ile piyasaya sürülebilir denilmektedir.

Xbox Series S’in fiyatı ve özellikleri hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

Xbox Series S Çıkış Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu

Xbox Series S Çıkış Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu

Xbox Series S Çıkış Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu

Xbox Series S Çıkış Tarihi ve Özellikleri Belli Oldu! Xbox Series S fiyatı nedir? Yeni nesil konsollardan biri olan Xbox Series S özellikleri...

Kulanıcı Oyu: 4.6 ( 2 Verilen Oy)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Programı Kapatın