Yazılım
Trend

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition Tanıtımı

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition Tanıtımı! Redmi Note 8 Pro Special Edition telefonun özellikleri nelerdir?

Xiaomoi, Redmi Note 8 Pro Speciaal Edition telefonunun özelliklerini açıkladı. Çinli firma kısa süre zarfında yeni telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Xiaomi severler yeni telefonun tasarımını beğendi mi?

KIRMIZI RENK Mİ YOKSA TURUNCU RENK Mİ OLACAK?

Xiaomi, resmi Twitter hesabından yaptığı bir açıklamada Xiaomi severlere bir soru sordu. Xiaomi, yeni telefonun renginin ne olması gerektiği konusunda anket yaptı. Soru için hazırlanan tasarım afişindeki renk tartışma konusu oldu. Kullanıcılar yeni telefonun renginin kırmızı veya turuncu olacağı konusunda ikiye ayrılmış durumda.

Xioami redmi note 8
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition Tanıtımı 4

Modelin turuncu renkte olduğunu söyleyen takipçiler Twilight Orange (Alacakaranlık Turuncusu) rengini argüman olarak öne sürdü. Fakat Xiaomi’den henüz bir açıklama yapılmadı.

REDMİ NOTE 8 PRO SPECİAL EDİTİON ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Redmi Note 8 Pro Sepecial Edition, gücünü MediaTek Helio G90T işlemcisinden alıyor. 6 GB ve 8 GB RAM olmak üzere iki çeşit RAM seçeneğine ev sahipliği yapıyor. Diğer yandan Çin temsilcisi depolama alanı için ise sadece tek bir seçenek sunuyor bu da: 128 GB.

redmi note 8 pro special edition ozellikleri belli oldu 2
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition Tanıtımı 5

Xiaomi’ye yakın kişiler, yeni telefonun diğer Xiaomi Redmi 8 ailesinde bulunan telefonlardan farklı özelliklere sahip olacağını düşünüyor. Helio G90T işlemcisi 12 nm fabrikasyon süreci ile üretildi. Kendisinin bünyesinde 8 tane çekirdek mevcut. Bunlardan 2 tanesi 2.05 GHz hızında çalıştırılıyor. Diğer 6 tanesi ise 2 GHz hızında hizmet veriyor. Önümüzdeki zamanlarda Redmi Note 8 Special Edition hakkında daha fazla bilgi elde edeceğiz.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition Tanıtımı

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition Tanıtımı

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition Tanıtımı

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Special Edition Tanıtımı. Redmi note 8 pro special edition özellikleri nelerdir? Renkleri nasıl olacak?

User Rating: 4.55 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu