Otomobil
Trend

Yeni BMW 4 Serisi Coupe tanıtıma sunuldu

Yeni BMW 4 Serisi Coupe tanıtıma sunuldu. Uzun bir zamandır geliştirme aşamasında olan ve kamuflajlı görüntüleri sıkça basına yansıyan BMW 4 Serisi Coupe resmi olarak tanıtıma sunulmuş olundu. Yeni BMW 4 Serisi Coupe tanıtıma sunuldu.

Yeni BMW 4 Serisi Coupe tanıtıldı

Uzun bir zamandır geliştirme aşamasında olan ve kamuflajlı görüntüleri sıkça basına yansıyan BMW 4 Serisi Coupe resmi olarak tanıtıma sunulmuş olundu.

Her zamankinden daha keskin çizgileriyle yeni tasarım dilini öne çıkarmakta olan ve BMW’nin coupe geleneğinde ulaştığı en son noktayı temsil etmekte olan Yeni BMW 4 Serisi Coupe, Ekim ayından itibaren bayilerde BMW tutkunlarıyla buluşmaya ve Kasım ayından itibaren yollarda olmaya hazırlanıyor. Yeni BMW 4 Serisi Coupe, Türkiye’de ilk etapta 1.6 litre 170 HP benzinli motora sahip 420i modeli ile satışta olacak.

Online basın lansmanıyla gün ışığına çıkan otomobil, belirgin hatları ve güçlü ön yüzüyle oldukça dinamik bir görünüme sahip. BMW Tasarım Şefi Domagoj Dukec liderliğindeki ekip tarafından geliştirilen dinamik çizgileriyle BMW 4 Serisi Coupe markanın gelecek modelleriyle ilgili de önemli ipuçları taşıyor.

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu