Sosyal Medya
Trend

Youtube Premium Nedir? Nasıl Alınır?

Youtube Premium Nedir? Nasıl Alınır? Youtube, dünyada en popüler olan video platformudur. Çoğumuzun neredeyse her gün bir şekilde Youtube’a yolumuz düşüyor. İzlemek istediğinizi dizi, film veya dinlemek istediğiniz müzikler için Youtube’a giresiniz. Fakat artık kullanıcıları bıktıran bir şey var o da reklamlar… İnternet sitelerinde video başlangıçların da veya ortalarında araya giren tabi ki sinir bozucu olabiliyor. İşte Youtube, bu soruna çözüm için ücretli olarak Youtube Premium’u geliştirdi. Youtube Premium Nedir?

Youtube premium ne işe yarar?

Youtube premium, kullanıcılarına reklamsız video hizmeti sunuyor. Bunun yanında istediğiniz videoları telefona veya bilgisayara indirebilirsiniz. Youtube premium ayrıca Spotify’a rakip olabilecek diyebildiğimiz Youtube music özelliğini de getiriyor.

5d2edb607af5072bf001384d
Youtube Premium Nedir? Nasıl Alınır? 5

Youtube Premium Ücretli Mi?

Kullanıcılar Youtube premium’u ilk 2 ay boyunca bedava kullanabilirler. 3 ay sonra istenilirse ücretli bir şekilde hizmetten yararlanabilirler. Ücretli üyeliklerde çeşitli paketler de mevcuttur. İstenilirse 2 ay sonra üyeliğini iptal ederek normal bir şekilde Youtube kullanılabilir.

Youtube Premium Youtube Müzik
Youtube Premium Nedir? Nasıl Alınır? 6

ÜCRETLER BU ŞEKİLDE;

Youtube premium en düşük ücret aylık 16,99 TL’dir.

Aile paketi: 1 aylık ücretsiz deneme süresi. Daha sonra aylık 25,99 TL

Hanenizde yaşayan en fazla 5 aile üyesi (13 yaş ve üzeri) ekleyin.

Öğrenci paketi: 1 aylık ücretsiz deneme süresi. Daha sonra aylık 9,99 TL. Şartları sağlayan öğrenciler için yıllık doğrulama gereklidir.

iOS işletim sistemi yüklü cihazlarda ise fiyatlarda birkaç farklılıklar mevcut. Örneğin 16,99 TL olan standart YouTube Premium üyeliğinin iPhone’lar için ücreti 21,99 TL’dir.

BNr51OylfxcI9rGN 636989536422220712
Youtube Premium Nedir? Nasıl Alınır? 7

Youtube premium özellikleri nelerdir?

-YouTube Premium aracılığıyla videonuz, ayrı bir uygulamaya geçtiğinizde halde kesintiye uğramadan arka planda oynamaya/çalmaya devam eder

Mobil cihazlarda, bilgisayarlarda veya destekleyen TV’lerde oturum açtığınızda reklamsız YouTube izleme rahatlığını yaşayın.

Müziğinizi veya başka videoların indirebilirsiniz. Mobil verinizin kısıtlı olduğu veya internete bağlanamadığınız anlar için videoları kaydedip internetsiz ortamda istediğiniz anda kullanabilirsiniz.

YouTube Music Premium özelliği: Müzik dinlerken artık karşınıza reklam çıkmayacak. İnternete bağlı değilken ve ekran kapalıyken bile kolayca kullanabilirsiniz. Mobil ve masaüstünde de kullanılabilir.

Youtube Premium Nedir?

Youtube Premium Nedir?

Youtube Premium Nedir?

Youtube Premium Nedir? Ne işe yarar? Nasıl satın alınır? Fiyatı ne kadar? Özellikleri nelerdir?

User Rating: 4.15 ( 1 votes)

Softwaretr

Türkiye'nin En Büyük Teknoloji Portalı

Bunu Okudun Mu?🔥👇

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu